Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

Автобусні екскурсії по Києву

Шановні туристи!

Щиро запрошуємо Вас на наші автобусні екскурсії по Києву

Увага! Наш подарунок — на всіх маршрутах Вас чекають додаткові віртуальні екскурсії по туристичним об’єктам, що знаходяться поза межами екскурсійного маршруту — наші авторські DVD — презентації, що демонструються на моніторах в комфортабельних екскурсійних автобусах та супроводжуються титрами російською, українською мовами.

Вартість автобусних екскурсій уточнюється під час замовлення.

До вартості включено проїзд по екскурсійному маршруту комфортним автобусом Сміла — Київ — Сміла, вхідні квитки до екскурсійних об»єктів, робота екскурсовода, супровід праівником компанії, страховка.

На Вас чекаєють переможці акції «7 чудес Києва»:

 • Андріївська церква та Андріївський узвіз,
 • Будинок з химерами,
 • Видубицький монастир,
 • Володимирський собор,
 • Києво-Могилянська академія та Старий Поділ,
 • Києво-Печерська лавра,
 • Софія Київська.

Вартість — від 300 грн.

Ми відвідаємо Голосіївську пустинь, де покоїться Матушка Аліпія, … а всі бажання, що залишаються в записках, виконуються…

Наберемо води з колодязів прп. Антонія і прп. Феодосія, що знаходяться в Києво – Печерській Лаврі. Ця вода завжди вважалася святою, отож, допоможе і в коханні, і в бізнесі…

Вартість — від 300 грн.

Тут і сьогодні можна відчути атмосферу старовинної аптеки, в музеї працює фітобар в якому можна випити ароматні настойки, приготовані по рецептах самого Бунге.

В підвальному приміщенні музею знаходиться— чернеча келія Києво-Печерської Лаври ХІ століття, в якій ченці лікували за допомогою трав і молитов; хатина знахарки з глиняною піччю і запашними травами під стелею; підвал алхіміка з восковою фігурою мага …

Вартість — від 300 грн.

Поштова площа: Річпорт, Пам’ятник морякам Дніпровської флотилії, церква Різдва Христова, Фунікулер, Поштова станція.

Контрактова площа: будиночок Петра, церква Миколи Притиска, Флорівський монастир, Гостинний двір, церква Богородиці Пирогощі, фонтан «Самсон», Києво-Могилянська академія, пам’ятник Григорію Сковороді, Контрактовий будинок, пам’ятник гетьману Сагайдачному, вулиця Сагайдачного.

Вартість — від 300 грн.

Голосіївський район — найбільший за площею район міста Києва.

В ході екскурсії Ви познайомитеся з історією „Китаївського Пустинного скиту”, урочища «Феофанія”, Свято-Покровської Голосіївської пустині, національного комплексу „Експоцентр України”. Запрошуємо до „Пирогово” — у найвідоміший українский скансен — музей під відкритим небом.

Вартість — від 300 грн.

Маршрути: Бабин Яр, Парк Вічної Слави, Національний музей історії Великої Вітчизняної війни, пам”ятник військовим льотчикам, танк ст.м. Шулявка, Парк Перемоги, Площа Перемоги, Державний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили».

Вартість — від 300 грн.

Пропонуємо поєднати тематичну оглядову екскурсію Києвом з відвідуванням київських музеїв та надзвичайно цікавою супутньою інформацією по темі музею. Мабуть, не всі знають про існування в місті таких музеїв, як: музей „Експериментаріум”, музей авіації, музей історії телебачення, музей іграшки, музей-океанаріум, та багато інших. Скориставшись нашими послугами, Ви зможете відвідати будь-який з них та дізнатись багато нового.

Вартість — від 300 грн.

Увага! Екскурсія до телецентру з відвідуванням музею телебачення.

Ви познайомитеся з процесом народження своїх улюблених телепередач та телевізійних серіалів.

Вартість — від 300 грн.

На Вас чекає: чашечка гарячого шоколаду, склянка води – за прекрасно сервірованим столиком, відеорозповідь про виробництво білого та чорного шоколаду, створення власної спільної мега – шоколадки (формат А-4).

Тут можна придбати ексклюзивні шоколадні сувеніри – футбольні м’ячі, машини, чарівні туфельки, чашечки та ложечки з шоколаду…

Вартість — від 300 грн.

Найбільший спорткомплекс України запрошує на екскурсію! Стадіон, що отримав найвищу категорію УЕФА та успішно підтвердив її під час футбольних подій Євро 2012, запрошує усіх охочих на екскурсію. Поспішайте побачити одну з найкращих спортивних арен світу в усій красі!

Вартість — від 300 грн.

За прекрасно сервірованим соляним столиком – Ви на власні очі побачите неймовірні досліди Алхіміка, відеорозповідь про таємниці кристалів солі, покуштуєте смачний та корисний кисневий коктейль, а сюрприз – чарівний сувенір кожному!!!

Вартість — від 300 грн.

На вас чекає захоплюючий технологічний процес перетворення нашої найчистішої води мезозойського періоду в наймодніший напій світу, знайомство з унікальнии перетвореннями пробірок в знайомі нам пляшечки, а також по закінченні екскурсії – ЧАСТУВАННЯ.

Вартість — від 300 грн.

Новий рік – наше головне свято! Ми не уявляємо його без красуні-ялинки та яскравих прикрас на ній. В ході мандрівки Ви дізнаєтесь про новорічні традиції та звичаї різних народів світу, про історію святкування Нового року та виникнення ялинкових прикрас. Запрошуємо у селища Клавдієво та Луб’янка під Києвом.

Страус – найбільший птах на Землі. У селищі Ясногородка (30 км від Києва) знаходиться ферма страусів з вольєрами, інкубатором, мініатюрним зоопарком, зручним кафе, дитячим містечком. Поїздка на ферму – не лише гарна нагода дізнатись багато нового, але й приємно відпочити в екологічно чистому районі Київської області.

Відвідини кактусової, тропічної, або субтропічної оранжерей. Ви побачите екзотичні рослини: бананові пальми, фей-хуа…

Ви дізнаєтесь, як вирощуються інжир, кавові дерева, ананаси, лимони, мандарини і інші солодкі плоди… Саджанці для своєї домашньої тропічної оранжереї ви зможете придбати.

На вас чекають ботанічні сади Києва, або „Бананова республіка” у селі Гоголів!

 • Флорівський монастир
 • Свято-Введенський монастир
 • Йорданський Миколаївський жіночий монастир
 • Покровський монастир

 • Києво-Печерська Лавра.
 • Софійський Собор.

Монастирі Києва:

 • Голосіївська пустинь,
 • Китаїв,
 • Церковщина,
 • Феофанія.

Екскурсія по історичній частині міста. Юні екскурсанти побачать усе найголовніше та найважливіше в рідному місті, відкриють для себе надзвичайно багато нових фактів про древній град Київ, столичне місто могутньої держави Київська Русь з більш ніж 1500-річною історією, один з центрів слов’янства…

На Вас чекають – вогні Європейської площі і Майдану Незалежності, історія Золотих воріт, вечірній Хрещатик, блиск куполів Софіївської і Михайлівської площ, таємничий Будинок з Химерами та ін….

Вартість — від 300 грн.
Добавить комментарий