Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

Балканське диво.

Дати туру:

17.05-25.05.2018             16.09-24.09.2018
26.05-03.06.2018             21.09-29.09.2018
05.06-13.06.2018             01.10-09.10.2018

1 день 
Виїзд зі Львова. Транзитний переїзд через Румунію, Сербію та Македонію.

2 день 
Прибуття в Дурес. Поселення в готель. Відпочинок на морі.
Дурес – одне з найстаріших міст в Албанії, знаходиться на невеликому півострові біля узбережжя Адріатичного моря. До наших днів у місті збереглися руїни та укріплення римських часів; античний Амфітеатр; руїни візантійної та венеціанської фортеці.
Але більш за все Дурес знаменитий своїми піщаними пляжами, що протягнулися на 180 метрів в ширину і на 7 км вздовж моря, а також сосновими лісами.
Тепле Адріатичне море, піщане узбережжя, велика кількість розваг, магазинів, ресторанів роблять відпочинок в Дуресі приємним і незабутнім. Море біля берега неглибоке, що особливо привабливо для відпочинку з дітьми. Нічліг.

3 день 
Сніданок. Відпочинок на морі.
Пропонуємо Вам факультативно відвідати екскурсію в місто Дурес. Ви пройдетеся по вулицях найдавнішого міста Албанії, помилуєтеся панорамою з найвищої точки міста, побуваєте в Амфітеатрі, побудованому у II столітті н.е. і Археологічному музеї. А після захоплюючої екскурсії на Вас чекає дегустація знаменитого албанського коньяку «Скандербег» на коньячному заводі Дуреса. Повернення в готель. Нічліг.

4 день 
Сніданок. Відпочинок на морі.
Пропонуємо Вам факультативно відвідати екскурсію у місто Влера, Приїхавши в цей місто, будьте готові запам’ятати велику кількість назв, імен та подій, пов’язаних з життям людей на цій давній землі, з їх боротьбою за незалежність своєї Батьківщини..
Влера розташована в південно-західній частині Албанії, на морському побережжі, оточена горами. Її ще називають перлиною двох морів, оскільки саме тут можна побачити стик двох морів: Адріатичного та Іонічного.
Місто багате історичними пам’ятками, тут розташовані: етнографічний музей, він знаходиться в будинку, де в 1908 році була створена організація «Лабірія», під керівництвом Ісмаїла Чемали; театр «Петро Марк»; пам’ятник Авну Рустемі, мечеть Мураді, побудована великим архітектором Синаном, який відомий у світі, як архітектор мечеті Сулейман в Стамбулі; старі квартали міста, вулиця «Юстин Годард» (вулиця магазинів).
Повернення в готель. Нічліг.

5 день 
Сніданок. Відпочинок на морі.
Пропонуємо Вам факультативно відвідати екскурсію в Берат – музей під відкритим небом, яке називають «містом тисячі вікон».
Найпривабливіша пам’ятка міста – це фортеця, побудована на 260-метровій скелі і є єдиною, на території якої до цих пір живуть люди. Тут же знаходиться церква Святої Марії, в якій відкрито музей знаменитого албанського іконописця Онуфри.Повернення в готель.Нічліг.

6 день 
Сніданок. Відпочинок на морі.
Пропонуємо Вам факультативно відвідати екскурсію в старовинне місто Круя, що знаходиться на схилі гори Сарі Салтик, з якого добре видно місцевість і узбережжя Адріатичного моря.
В місті збереглися руїни фортеці, основу якої було закладено ще з часів проживання ірландців на цій землі; середньовічна торговельна вулиця, де можна купити сувеніри та вироби ручної роботи; етнографічний музей, розташований в будинку багатого городянина 18 століття, і, звичайно, музей імені Джерджі Кастріотті.
До речі, сама гора Сарі Салтик є місцем паломництва бекташі, представників однієї з чотирьох головних релігій Албанії. Повернення в готель.Нічліг.

7 день 
Сніданок. Хто ще не встиг попрощатися з побережжям Адріатичного моря-саме час це зробити та кинуту монетку в море, щоб повернутись ще раз. Виїзд до міста Поградєц, яке знаходиться в південно-східній частині Албанії на березі Охридського озера – перлини Балкан.
Пропонуємо Вам відвідати столицю країни – м.Тірана. Почнемо знайомство з Албанською столицею на площі Скандербега, де Ви побачите старовинну мечеть Етем бей, побудовану в період між 1794-1821 рр. Поруч з нею розташована 35-метрова годинникова вежа. Музей Національної історії та Оперний театр, які також є частиною площі Скандербега, розкажуть вам про час будівництва комунізму в Албанії.
Після екскурсії Ви зможете відвідати один з торгових центрів Тірани і зробити покупки.
Поселення в готель. Нічліг.

8 день 
Сніданок. Виїзд до Львова Транзитний переїзд через Македонію, Сербію та Румунію.
9 день 
Прибуття до Львова.

Вартість туру з особи:
Добавить комментарий