Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

«БЕССАРАБСЬКІ ПРИГОДИ»

 1850 ГРН

             (ЕКСКУРСІЯ ПО ОДЕСІ + БІЛГОРОД-

ДНІСТРОВСЬКИЙ + МОРЕ)

                   27.06 — 30.06.2019     

     

 

ОПИС МІСЦЕВОСТІ ТА ПОДІЇ

«Перлина біля моря»… Мабуть, небагато серед мешканців України, та й інших колишніх «союзних республік» знайдеться тих, хто б не знав, що під цим псевдонімом ховається славнозвісна Одеса. Місто, у яке закохуються його гості, а городяни трепетно називають «мамою». Місто рибалок і куплетистів, оспіване у піснях, осередок неповторного гумору, воно подарувало нам безліч жартів, анекдотів, просто «фразочок», котрі беззмінно супроводжуються епітетом «одеський» та, що головне, щирим сміхом. Про Одесу можна говорити дуже довго, і завжди буде що сказати. Унікальність міста полягає у тому, що кожного зі своїх гостей місто зацікавлює чимось особливим. І зовсім не має значення, що це у кожному конкретному випадку — Привоз, чи Будинок з однією стіною. Отож, завітайте до Одеси — ви не пошкодуєте, Одеса-мама і для вас приберегла щось цікавеньке.

 

Одеса

 

* Білгород-Дністровський - одне з найдавніших міст світу, де часто змінювалося населення — і часто змінювало назву поселення. Встиг за свою історію Білгород побути і Аккерманом, і Офіуссою, і Тірасом, і Ак-Лібо, і Четатя-Албе, і Фегерваром. Майже на всіх мовах у назві так чи інакше фігурувало слово «білий». Через те, що ми зараз називаємо Білгородом, у давнину проходили найважливіші торгові шляхи із Заходу на Схід та навпаки. Окрім фортеці, місто славиться своїми храмами, є серед них навіть один підземний.

Зато́ка — частина моря що заходить у суходіл, але має вільний водообмін з основною частиною водойми.

 

 

 

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ*

ДЕНЬ ПЕРШИЙ 27/06/2019

Виїзд із м. Черкаси від «Дружби Народів» 23:30.

ДЕНЬ ДРУГИЙ 28/06/2019

Приїзд до м.Одеса

Оглядова  екскурсія по місту, де Ви дізнаєтесь про історію міста та  оглянете райони: Аркадія, Великий Фонтан, Французський  бульвар, Завод шампанських вин, Ботанічний Сад,  Одеська Кіностудія…

Пішохідна екскурсія центром міста «Ах, Одесса…!» Потьомкінські сходи, пам’ятник Дюку де Ришельє, Приморський бульвар, Знаменитий  Оперний Театр…

Прогулянка по  вул. Деребасовській та Міському Саду - «Монмартру в мініатюрі», де Ви зможете посидіти на 12 стільці мадам Петухової,  поряд з легендарним Утьосовим, подивитися на Фонтан Парфумів,«Площі Остапа Бендера»,  Галереї «Афіна», «Дерево Кохання»…

13.00 — обід факультативно.

15.00 — 16.00 — переїзд м. Одеса — Затока.

Поселення та ночівля с. Затока.

ДЕНЬ ТРЕТІЙ  29/06/2019

Вільний день.

Відпочинок на морі.

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ 30/06/2019

08.00 — виселення з бази.

09.30 — виїзд із с. Затока.

11.00 — 14.00  - екскурсія Білгород — Дністровською фортецею.

Білгород-Дністровська фортеця або Аккерма́нська фортеця — історико-архітектурна пам’ятка XIIIXVстоліть. Знаходиться в м. Білгород-Дністровський Одеської області.

Фортеця будувалася на залишках грецького міста Тіра. Існувало воно до IV століття. Але часті напади завойовників знищили поліс. Спочатку місто зруйнували готи, а потім гуни поклали кінець існуванню Тіри. Після греків на місці Тіри мешкали дакиантислов’яниболгари.. На думку істориків, у Хстолітті Білгород входив до складу Київської Русі, потім деякий час належав Угорському королівству, а ще пізніше — Галицько-Волинському князівству. У складі останнього місто перебувало до нашестятатаро-монголів.

14.30 — виїзд із Білгород — Дністровського.

Прибуття в м. Черкаси. Орієнтовно 21.30  - 22.30.

Вартість складає - 1850 грн .-

 

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання 2 ночі в  с. Затока, страховка, супровід, оглядова екскурсія Одесою.

У вартість не входить: особисті витрати, харчування, вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.

 
Добавить комментарий