Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

Бій Хеллоуїна. Воїни світла і темряви!

Дати: 26 жовтня 2019 р. - 27 жовтня 2019 р.
Години роботи Парку: 10:00 - 20:00

Місце: Древній Київ у Князівстві «Київська Русь»  |  Місто: Копачів, Україна

На Хеллоуїн у Древній Київ завітає слов’янська нечисть

26 та 27 жовтня у Князівстві «Київська Русь» святкуватимуть Хелловін по-особливому. Вірніше навіть дадуть йому бій. На цьому святі не буде розпіарених монстрів, які прийшли з західних культур, таких як зомбі або відьми в загострених капелюхах. Вся місцева нечисть буде автентичною. Ці персонажі відомі нам з дитинства – з народних казок. Тепер є можливість подружитися з цими колоритними антигероями, потиснути їм руки, сфотографуватися, пограти в рухливі ігри або потанцювати разом із ними.

helloween 01
helloween 02

Крім героїв давньослов’янської міфології гості Парку в цей день зустрінуться з улюбленими з дитинства героями казки «Аліса в країні чудес» — божевільним капелюшником, чеширським котом, самою Алісою, а також злими персонажами, які будуть протистояти добрим в ході театралізованої постановки. Глядачі й самі стануть учасниками вистави, вони приєднаються до ігор та флешмобів на ристалищі, допомагаючи Алісі перемогти Темряву й Смерть.

helloween 03
helloween 04
helloween 04
helloween 05

Також, гості Древнього Києва побачать чотирьох вершників Апокаліпсису, які будуть протистояти слов’янським персонажам.

helloween 07
helloween 08
helloween 09

Словом, кожен відвідувач Князівства «Київська Русь» зможе повністю зануритися в атмосферу Київської Русі. Вас чекають власні історичні відкриття.

На гостей чекає можливість побачити — «Чудеса Древнього Києва»: дерев’яну Василівську церкву, яка була побудована Володимиром Великим після запровадження християнства, музеї середньовічного костюму та середньовічної музики, дерев’яного зодчества, Михайлівські ворота та оборонний комплекс, що входить до Книги рекордів України.

vasil church01
obradotka dereva
mihaylovskie vorota
first gate
Почуття адреналіну гостям забезпечить захоплюючий канатний спуск «Політайло», (на якому кожен зможе не тільки спуститися з висоти, але і пролетіти над озером), а також швидкісна гірка «Змій Горинич», після польоту на якій можна сфотографуватись з вогнедишним драконом.
politaylo leto
politaylo point
dragon
dragon 02
Відпочинок біля озера та живописна природаЯкщо Ви хочете знайти саме унікальне місце біля води, то тоді озеро Князівства «Київська Русь» — те що Ви шукаєте!

Лісове озеро Древнього Києва відкрите щодня. Вибираючи кращі пляжі під Києвом, Ви не тільки отримаєте можливість відпочити біля води, але і насолодитися середньовічним антуражем комплексу і живописною природою далеко від галасливого мегаполісу.

izumrudnoe ozero
ozero v parke
ozero
І звичайно, ви зможете поїсти смачних страв від княжих кухарів у Княжій Корчмі та в точках харчування просто неба.
keytering table appointments
keytering waiter
den rozhdenie

 Вартість туру: від 350 грн. Проїзд автобусом, страховка, супровід.

Додаткові витрати: вхідні квитки — 50 грн. для школярів, 170 грн для дорослих, особисті витрати
Добавить комментарий