Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

Гармонія двох стихій!

«Така краса і так близько!!!!» «Не може бути, очам не вірю!!!», «А ми дійсно у Черкаській області !?», — саме такі емоції з’являються у туристів, які приїжджають  спочатку до кінно — спортивного центру «Parade Allure», що у Жашкові, а потім опиняються на скелях Буцького каньйону у Маньківському районі. Так! Це все в Черкаській області. Все наше, ріднесеньке! Поїхали.

7.30.- Виїзд зі Сміли до Жашкова.
Це чудова нагода дізнатися, яке  село у нашій області краєзнавці назвали наймагічнишим, а яке -  найвищим, яке озеро визнали найбільшим і яким чином з Черкащиною пов’язані імена відомих росіян Олексія Бобринського, Михайла Воронцова, Івана Крилова тощо? Якими нашими земляками пишається не лише Україна, а весь світ? А картинка за вікном автобуса  тішать око та надихають на творчість.

11.00  -   Прибуття  до Жашкова.
Тут на нас чекає екскурсія територією кінно – спортивного центру  «ParadeAllure».  Ялинки, альтанки, гойдалки та горді  випещені   фігури  коней західноєвропейської породи. Є серед переможців  ЖКЗ чемпіони навіть світового рівня.   Цікаво дізнатися і подробиці з «особистого» життя  головних жителів кінного містечка,  що їдять, як тренуються, скільки працюють, у яких готелях  відпочивають і як у них із коханням.

14.00  -  Переїзд до села Буки.
Буцький каньйон — стихія каменю та води. Для  мисливців за адреналіном тут  є де потішити душу і тіло.  Вражає все: бурхлива  річка Гірський Тікич, що тече у протерозойських гранітах, скелі  20-30 метрів заввишки, розвалини водяного млину, останки найпершої в Україні гідроелектростанції, водоспад Вир,  Радіонова скеля й безмежна радість для очей.

16.00 -  Переїзд до Сміли.
18.30. — Прибуття до м. Сміли.

Вперед  за новими яскравими враженнями та відкриттям для себе свого краю.

ВАРТІСТЬ: ВІД 295 грн. з особи + вхідні квитки. 
Добавить комментарий