Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

Сходження на ГОВЕРЛУ!!
День 1. 

Львів — Яремче — Ворохта 

Екскурсія Казкове Яремче (входить у вартість туру)
Сьогодні на нас чекають Яремче – курортне містечко, що знаходиться над стрімкою рікою Прут, між мальовничими горами, та сусіднє село Дора, яке називають дверима в Карпати. Саме тут перетинаються більшість карпатських туристичних маршрутів. Ми оглянемо унікальну дерев’яну церкву Святого Михайла. Головна місцева пам’ятка – Пробій, мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів. Поряд розташований сувенірний ринок, де можна придбати дивовижні творіння місцевих майстрів.  Вільний час в Яремче. Запрошуємо відвідати екскурсію: Скарби карпатського лісу (Дорослий: 180грн. / Діти: 180грн.)
Запрошуємо на еколого-пізнавальну прогулянку-екскурсію в таємний світ гірських лісів. Прогулюючись уздовж гірського хребта Багровець, вдихнемо свіжий аромат лісу і побачимо ексклюзивну панораму містечка Яремче. І, звичайно, скуштуємо Карпати на смак!Поселення у готель по маршруту.
День 1 - Львів - Яремче - Ворохта День 1 - Львів - Яремче - Ворохта День 1 - Львів - Яремче - Ворохта День 1 - Львів - Яремче - Ворохта

День 2. 

Говерла

Сніданок. Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсію: По дорозі з хмаринками… (Дорослий: 300грн. / Діти: 280грн.)

Переїзд до бази олімпійського резерву «Заросляк». Піше сходження на найвищу гору України г.Говерла (2061м над рівнем моря) – «душа Карпат», що залишає в пам’яті, тих хто побували тут, незабутні враження. Вона зачарує вас своєю красою, різноманітною флорою і фауною, захоплюючими панорамними видами блакитних гірських хребтів, які впираються своїми вершинами прямо в небесну синяву, неповторними барвами високогірних лугів, безліччю сріблястих струмків, які шумно стікають з зелених лісистих схилів, і прозорим, наповненим цілющою свіжістю повітрям. СТОП-КАДР на вершині. Повернення до бази «Заросляк».

Повернення в готель.

День 2 - Говерла День 2 - Говерла День 2 - Говерла

День 3. 

Буковель — Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в с. Поляниця на екскурсію в Буковель.

Оглядова екскурсія на Буковель (вх. квиток)
Екскурсія на Буковель – найбільший гірськолижний курорт європейського рівня в Україні (вх. квитки опл. дод.). На його території діють бугельні підйомники та мультиліфти. Загальна довжина трас складає 14 км. До послуг відпочиваючих – пункти прокату гірськолижного спорядження, доросла та дитяча лижні школи. Відпочинок на Буковелі буде корисний та цікавий людям різного віку. Клімат українських Карпат, чисте повітря, джерельна вода, пейзажі, що тішать око в будь-яку пору року, залишать незабутні враження.

Переїзд у Львів. 18:00 орієнтовний час прибуття до Львова. 

День 3 - Буковель - Львів День 3 - Буковель - Львів День 3 - Буковель - Львів День 3 - Буковель - Львів

 
Добавить комментарий