Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

ЗАПРОШУЄМО У КАЗКОВИЙ СВІТ КАМ`ЯНЦЯ І ХОТИНА
 Хотин  - Кам’янець-Подільський — Меджибіж — Вінниця
 Вартість : 1775 грн.
ОПИС МІСЦЕВОСТІ

М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ
Дивовижне місто, яке варто відвідати кожному. Саме Кам’янець-Подільський займає третє місце за кількістю архітектурних пам’яток в Україні. Більша їхня частина розташована в «Старому місті».    Кам’янець-Подільський – місто, що зберегло дух середніх віків. Тут Ви побачите одну з найбільших оборонних споруд України — фортецю, що займає провідне місце у світовій історії оборонного зодчества.

Кам’янець-Подільський замок
Кам’янець-Подільський замок розташований за межами міста, він знаходиться біля єдиного входу в місто. Первинні кам’яні будівлі замку були зведені в ХІІ-ХІІІ ст. У XVI ст. його неодноразово розширювали, перебудовували; остаточно його подоба склалася в середині XVI ст. Про красу приміщень замку дають уяву кахлі з рослинними орнаментами або сюжетними рельєфами. Серед них привертають увагу зображення кінних воїнів. Ними прикрашали двері, віконниці  житлових  приміщень або меблі і скрині. Для любителів витончених тортур рекомендуємо відвідати місцевий підвал з камерою тортур. У одному із залів ви знайдете виставку народного побуту тих часів, коли у фортеці ще хтось жив. Побачите зразки зброї, одяг і дізнаєтесь історію фортеці. Після цієї виставки підніметеся на найвищу башту фортеці.

 

alt

м. Хотин

1000-літній Хотин — одне з найдревніших міст України. Його історія сягає у прадавню минувщину — археологи відносять виникнення міста до VIII століття, коли у східних слов’ян почався активний процес формування державності.

Хотин славиться, перш за все, своєю фортецею. Хоча в самому Хотині варто оглянути Свято-Покровську та Свято-Миколаївську церкви. З Недобоївської гори відкривається чудова панорама буковинського села з вітряками XIV століття. Знаменитий Хотин своїми мінеральними джерелами.

Фортеця — то найцікавіший об`єкт Хотина.

Хотинська фортеця

Однією з найбільш значних пам’яток архітектури і військово-фортифікаційного мистецтва минулого в Чернівецької області є Хотинська фортеця. Її стіни заввишки до 30-40 м і завтовшки 5-6 м, земляні вали з бастіонами і глибокі рови викликають великий інтерес у всіх, хто відвідує цю фортецю над Дністром.  Події військової історії фортеці підкреслюють її потужність.

У фортеці проходили зйомки популярних фільмів: «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». У 2007 р. Хотинська фортеця увійшла до переліку «7 Чудес України».

Меджибіжський замок

Побудований князями Корятовичам в 1362 році на місці впадання річки Бужок у Південний Буг, де в XI-XIII ст. стояло давньоруське місто Межибож. Фортеця величезна й велична. Меджибіжський замок став форпостом на східному кордоні Великого князівства Литовського. Під час першої та другої світової війни замок сильно постраждав, але все ж таки зберігся. У відреставрованій частині замку відкрита музейна експозиція. Йде реставрація палацу і замкової церкви. У серпні проходить фестиваль з лицарськими турнірами «Стародавній Меджибіж».

Вінницькі фонтани

Фонтан Roshen — фонтан, збудований в руслі річки Південний Буг поблизу острова Кемпа (Фестивальний) у Вінниці. Це найбільший в Україні і в Європі плавучий фонтан. За оцінками експертів входить в десятку найкращих і видовищних фонтанів світу. Його унікальність полягає в так званій «зимуючій технології», яка дозволяє опустити конструкцію під лід. Задля встановлення фонтану та проведення реконструкції набережної були проведені роботи по розчистці русла річки Південний Буг в обсязі 28000 м³ ґрунту.

Інженер-розробник Фонтану «Roshen» — Ральф Доу з компанії Emotion Media Factory, він же директор.

Використання лазерного проектора з екраном, що складається з водно-повітряної суміші, що розподілена по всій довжині фонтану дозволяє демонструвати на фонтан відео у форматі 3D.

 

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ*

 

Опис

Вартість

1 день.

22.00 Виїзд із міста Сміла, вул. Соборна, 100

2 день

Приїзд у м. Хотин.
Екскурсія Хотинською фортецею. Фортеця 13 – 18 століття у місті Хотин на Дністрі, що у Чернівецькій областіУкраїна. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико–архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Одне з семи чудес України. Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, що був створений у 10 столітті князем Володимиром Святославичем як одне із порубіжних укріплень південного заходу Русі, у зв’язку з приєднанням до неї буковинських земель.

Вхідні квитки: дорослий 40 грн/особа, дитячий 20грн/особа.

Екскурсія 200 грн на групу.

Переїзд Хотин – Кам’янець-Подільський.
Приїзд у Кам’янець Подільський. Поселення в готель. Вільний час.
Екскурсія фортецею у Кам’янці-Подільському. Кам’янець-подільська фортеця, входить в «сімку» найцікавіших місць України: Російські ворота, Турецький міст, Російські і Польські фільварки, огляд по фортеці. Західний бастіон, етнографічний зал «Традиції та обряди». Вхідні квитки дорослий  30 грн/особа, дитячий 20  грн/особаЕкскурсія 80 грн група
Повернення в готель. Ночівля.

3 день

Сніданок Факультативно.
Оглядова пішохідна екскурсія по Кам’янцю-Подільському: Новопланівський міст, Ратуша, Польский магістрат,  Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон,тДомініканський костел,  Російський магістрат, Троїцька церква, буднок «Укрсоцбанку»   Трінітарський костел, костел Петра і Павла, турецький мінарет, тріумфальна брама Кафедрального костьолу і багато іншого. Входить до вартості.
Виїзд із м. Кам’янець-Подільський.
Екскурсія у с. Меджибіж. У середині 16 ст. місце належить шляхтичам Сенявським, з 1540р. починається будівництво кам’яного замку, палацу, пізніше костьолу. Це був справжній форпост для захисту Подільської землі. У середньовіччі Меджибіж був великим містом, значну частину становила єврейська громада. Вхідні квитки дорослий  25 грн/особа, дитячий 10 грн/особаЕкскурсія 100 грн на групу.
Виїзд з с. Меджибіж.
Заїзд на ставку Гітлера Вервольф. Вхідні квитки дорослий  20 грн/особа, дитячий 10 грн/особаЕкскурсія 100 грн група.
м. Вінниця. Вінницькі фонтани.

4 день

Повернення в м. Сміла.

УМОВИ УЧАСТІ

Дводений тур з проживанням.

Вартість - 1775 грн.

Для дітей до 14 років знижка 50 грн.

У вартість входить: послуги гіда, трансфер, проживання, страховка.

У вартість не входить: вхідні квитки, екскурсоводи у музеях, харчування.
Добавить комментарий