Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

КИЇВ «В АСОРТИМЕНТІ»

ШИРОКИЙ ВИБІР ЕКСКУРСІЙ ТА АТРАКЦІЙ НА ВАШ СМАК!

Замовити екскурсію                                                      від 280 грн

ОПИС МІСЦЕВОСТІ ТА ПОДІЇ

  Київ. Це коротке звучне слово – назва міста, корені якого йдуть глибоко в сиву давнину. Його історія нараховує більш ніж 1500 років. Це одне з найстаріших слов’янських міст  - столиця ранньофеодальної держави Київська Русь, місто, відоме в історії як «мати міст руських». Один із центрів, де зароджувалася рання слов’янська культура  як  важлива  складова  світової цивілізації.

Київ оспівується в піснях, у безсмертному літописі  «Повісті минулих літ» (друга половина ХІІ ст.), в епосі «Слово о полку Ігоревім», у романах, операх. Місто зробило величезний внесок у всесвітню історію, науку, культуру і мистецтво.

У Києві збереглося багато історичних визначних пам’яток, стародавніх культурних місць, музеїв, театрів, садів і парків. Одним з надзвичайних місць є Собор Святої Софії, споруджений  далекого 1037 року. У  всі часи цей шедевр архітектури привертав увагу людей усього світу.

Київ- столицяУкраїни, однезна з найбільших і найстаріших міст Європи.

Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра

  На високих пагорбах правого берега Дніпра велично підноситься увінчана золотими куполами Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра — уділ Пресвятої Богородиці, колиска чернецтва на Русі та твердиня православної віри. На території Києво-Печерської Лаври знаходяться собори, історія яких походить від XI століття, а також всесвітньо відомі печери, дзвіниця, музейні колекції.

Печерський монастир як чернеча громада почав своє існування в стольному граді Києві за князювання Ярослава Мудрого, митрополичого служіння святого Іларіона, ігуменства Варлаама при активній участі Антонія

Софійський собор (собор святої Софії)

Собор святої Софії (Софійський Собор) — християнський собор в центрі Києва, пам’ятка української архітектури і монументального живопису 11 — 18 століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі.

Був однією з головних святинь Східної Європи та центром православної Київської митрополії. Знаходиться на території Софійського монастиря, що перетворений сьогодні на державний архітектурно-історичний заповідник «Софійський музей».

Собор, як головний храм держави, відігравав роль не тільки духовного, а й політичного та культурного центру. Під склепінням Cв. Софії відбувалися урочисті «посадження» на великокняжий престол, церковні собори, прийоми послів, затвердження політичних угод. При соборі велося літописання і були створені перші відомі на Русі бібліотека та школа.

Свята Софія Київська – це джерело мистецтва, до неї приходять історики і туристи, щоб побачити і помилуватися цим дивом Візантійської і Старовинної Руської архітектури.

Пирогово
Пироговo – це місцевість на території Голосіївського району Києва, що одержала свою назву від однойменного села, що існувало тут як мінімум із сімнадцятого століття.

Музей народної архітектури та побуту в Пирогові – унікальне місце в Києві. Тут можна протягом одного дня побувати на Полтавщині і Наддніпрянщині, у Карпатах і на Поліссі, доторкнутися руками – у буквальному розумінні слова – і серцем до того сакрального простору, який творився упродовж віків поколіннями предків, який творить і живить душу людини.

Тут, на 150 га, розкинувся Музей народної архітектури та побуту — архітектурно-ландшафтний комплекс під відкритим небом, який розповідає про всі історико-етнографічних районах України.

Музей в Пирогово починається… з млинів. Вітряки та храми формують образ сільського життя, створюють відчуття справжнього занурення в колорит українського села. Тут можна відчути «душу» нашого народу. Хати, найстаріша з яких належить до 1580-х років, наповнені зразками предметів побуту, одягом, іконами… І все це — на тлі «парку ремесел», де сучасні умільці за старими традиціями відроджують традиційні народні промисли, вкладаючи в ці історичні декорації живий дух працьовитого і веселого українського народу.

У музеї представлені головні етнографічні зони України (їх шість): Полісся, Наддніпрянщина, Слобожанщина, Карпати, Поділля і Таврія.

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ*

7.00 Виїзд із м.Сміла в м.Київ
10.30-12.00 Відвідання Києво-Печерської Лаври(вул. І.Мазепи 25)
12.00-13.00 Екскурсія по музею Історичних коштовностей країни
13.30-14.30 Відвідання Софійського Собору (вул. Володимирівська 24)
15.00 Приїзд в Пирогово (с. Пирогів. Поруч із вул. Академіка Заболотного)
15.30-17.30 Екскурсія по Музею народної архітектури та побуту України
17.30 Виїзд до м.Сміла
20.00 Приїзд в м.Сміла

Всього 450 км, час в дорозі 6 годин

УМОВИ УЧАСТІ
Одноденний тур.
Вартість складає — від 280 грн.
Переїзд комфортабельним автобусом, страховка,  екскурсія згідно програми.
Добавить комментарий