Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

Козацьке селище «Мамаєва Слобода»

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди катаются на лошадях, небо, лошадь и на улице

«Київ Козацький» — десятиденні святкові заходи для школярів у «Мамаєвій Слободі» з нагоди Дня Українського Козацтва!

Пугу, пугу, пугу!

Правнуки лицарів степу – Запорозьких козаків, запрошуємо Вас до селища «Козака Мамая» — «Мамаєву Слободу», де під шелест бойових козацьких стягів та удари литаврів Ви зможете переконатись на віч, що козацькому роду немає переводу!

Дати проведення: з 04 по 14 жовтня, тобто, до свята Покрова Пресвятої Богородиці, під омофором Якої наші прадіди-козаки не боялись ні вогня, ні меча, а ні третього болота!

До святкової програми входить:

- Екскурсія «Київ КОЗАЦЬКИЙ!».

Біля «Царини» (воріт) екскурсійну групу зустрічає козак або дівчина-козачка (гід), котрі вбрані у вишуканий автентичний стрій козацької Вкраїни. Саме вони проведуть Вас стежками козацького селища (екскурсія українською мовою).

Музей під відкритим небом (скансен) «Мамаєва Слобода» нараховує 98 об’єктів. На Вас чекають справжня козацька церква в ім’я Покрова Пресвятої Богородиці, кузня, хата ворожки, садиби козацького сотника, титаря, джур, коваля, гончара та шинок єврея-крамаря.

В господарських спорудах цих садиб, у природніх умовах, живуть сірі круторогі воли, коні, вівці, свині, кози, віслюк, кури, гуси та інші домашні тварини та птахи.
Підперезані тинами білі українські хати, що розташовані в оточенні зелених садів, як на машині часу, перенесуть Вас в козацьку добу нашого краю. Усі елементи інтер’єру хат та реманенту садиб за бажанням запросто можна потримати в руках. Мандруючи вздовж озера «Красавиця», з якого бере початок легендарна річка Либідь, охочі зможуть погодувати карасів або черепах. Домашні тварини на садибах також не відмовляться від частування… По завершеню оглядової екскурсії гід проведе школярів до ристалища, де вони зможуть побачити вражаюче кінне шоу (трюки верхи на конях).

Також до програми входить:

- Кінна-трюкова козацька вистава (шоу)
- Козацький полудень (харчування на майдані: куліш в казані зварений на живому вогні; пиріжок, коржик чи пундик; трав`яний чай «Гербата»).
За бажання додатково можна замовити:
- стрільбу з татарського лука
- катання верхи на коні спільно із козаком
- мандрівку на «трофейному» турецькому віслюку
- квест «В пошуках козацького скарбу»
- різноманітні майстер-класи: виготовлення печатних медових пряників, воскової свічки; ляльки-мотанки; ліплення вареників; соломкоплетіння тощо.

Вартість туру: від 300 грн. (проїзд автобусом, страховка,супровід).

Додатково оплачується: вхідний квиток 100 грн.,  екскурсовод — 25 грн. з особи.
Добавить комментарий