Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

Легенди Гуцульщини + Буковель і Чернівці на Старий новий рік!

1750грн.

Тур з м. Київ

Програма туру

 Житомир — Коломия — Корнич — Космач — Косів — Шешори — Пістинь — Івано-Франківська — Поляниця — Чернівці — Чернівецька — Хотин — Київ

Цей святковий тур на Гуцульщину покаже відомий всім край з іншого боку. Відкрийте для себе традиції, звичаї та інші національні особливості Гуцульщини прямо напередодні Старого Нового року.    Вас чекає:

  • Екскурсійна програма по одному з найдавніших містечок — Коломиї.
  • Ви побачите унікальний музей «Писанка», тут же вас чекає і колоритний музей Гуцульщини.
  • Екскурсія до Шешорських водоспадів, одним з найкрасивіших водоспадів України.
  • Перебування в селищі Пістинь — місце, де розташований затишний Гуцульський парк і барвиста, святкова Резиденція святого Миколая. На території резиденції і дорослі, і діти відчують новорічний дух і зануритись в казку.
  • Перебування в популярному гірськолижному комплексі «Буковель». Сноубайках, сноуборди, санки, лижі, спеціальне спорядження — все це буде надано кожному відпочиваючому.

План туру:

День 1 Київ Житомир     День 2 Коломия      День 3 Космач Шешори Пістинь Косів                 День 4 Буковель          День 5 Чернівці Хотин Житомир Київ

Тривалість туру: 5 днів, тільки 1 нічний переїзд, 4 активних дня.

У програмі туру: Коломия, Музей «Писанка», Косів, Шешори; Сріблясті водоспади, Національний парк «Гуцульщина»; Резиденція Святого Миколая; Гірськолижний курорт «Буковель»; Чернівці — «маленький Париж»; Колишня резиденція митрополитів Буковини — спадщина ЮНЕСКО; Сама неприступна в Україні — Хотинська фортеця;

 

День 2 7:00 — 08:00 — приїзд в м.Коломия. Поселення в готелі «Монарх» (5 км. Від міста Коломия) Додаткові послуги в готелі: ресторан, бар, кімната відпочинку з більярдом, сауна на дровах з невеликим критим басейном. Сніданок. Вільний час. Пішохідна екскурсія: «Вуличками стародавнього міста Коломия» — центр Покуття, місто-страж гуцульського духу і колориту, невичерпне джерело пізнання західно-української історії та культури зі справжньою архітектурою, яка збереглася з часів Австро-Угорської Імперії. Екскурсія по історичній частині міста, з відвідуванням місцевих музеїв і міських екскурсійних об’єктів: музей «Писанка» — єдиний в світі музею писанок, зроблений у формі великого яйця зі скляними стінами, занесений в книгу рекордів Гіннеса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з більшості областей України та інших країн світу; музей Гуцульщини — колекцію музею складають більше 22 тисяч виробів з дерева, металу, шкіри, пряжі з вишивкою; музею історії міста Коломиї; Коломийський драматичний театр — один з найстаріших театрів Галичини; міська ратуша 1877 р .; дерев’яна Благовещенська церква 1587 г. — найдавніше архітектурної споруди міста; і багато іншого … Вільний час в Коломиї. Повернення в готель.

 

День 3 Сніданок.

Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Зимові чудеса Гуцульських Карпат». (180 грн., Діти до 12 років 90 грн.)

Виїзд в Космач — старовинне високогірне гуцульське село, овіяне легендами і переказами. Відвідування одного з головних центрів культури і народних ремесел Гуцульщини — приватного музею-садиби гуцульського мистецтва роду Корнелюків, а також музею ім. Олекси Довбуша — звідси почалася його боротьба з гнобителями, тут він сформував перший повстанський загін, і тут же загинув від руки зрадника. Переїзд в Шешори — мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на кілька кілометрів уздовж бурхливої ​​гірської річки Пістиньки, відомої своїми Срібними водоспадами, а один з них — Шешорський гук — вважається одним з найкрасивіших водоспадів у Карпатах.

Переїзд в Пістинь, невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая. У нас буде можливість зустрітися з самим Святим Миколаєм, побувати в його робочому кабінеті, де він читає і зберігає листи від дітей, а також заглянути в його спальню, де знаходяться чарівні подушки — якщо до них доторкнутися, то різдвяні бажання будуть виконані! У резиденції також знаходиться музей новорічно-різдвяних іграшок різних часів.

Переїзд в Косів — серце гуцульського краю, центр народних ремесел. Оглядова пішохідна екскурсія по місту. Відвідування музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини. Вільний час. Прогулянка по стародавніх вулицях Косова, на яких розташовані сувенірні магазинчики народних майстрів. Відвідування музею — заповідника Національного парку «Гуцульщина» Тут, серед багатства гірських ландшафтів, до сих пір збереглися унікальні види флори, фауни і природних комплексів, які представляють етно-середу Українських Карпат, а також джерела мінеральних вод і гірські водоспади річок Лючка, Пістинка , Черемош.

Повернення в готель.

Різдвяна свята вечеря в ресторані готелю.

День 4 Сніданок.

Виїзд на гірськолижний курорт Буковель. (Факультативно 130 грн. Дорослі, діти до 12 років 50 грн.). Катання на лижах, сноубордах, санках, ковзанах (кращий в регіоні відкритий каток ТК Буковель). Інші розваги на ГК «Буковель: катання на малогабаритному скутері« Segway »; катання на« Зорба »(величезна прозора пластикова куля, яку штовхають з гірки, і вона котиться вниз, а людина в середині кричить від радості і адреналіну!); Відвідування« сноупарка »- обладнана спеціальна територія з різноманітними фігурами для катання -« Cноупарк для джіббінга ». Парк підходить і початківцям, і сноубордистам, і лижникам зі стажем. Початківців інструктори навчать катанню на гірських лижах чи сноуборді, а тим хто катається — покажуть майстер-класи по дж ббінгу; прогулянка на сноубайках — велосипедах, призначених для пересування по снігу; Для дітей: відвідування дитячого розважального центру «Леопарк». Сумарна протяжність трас на гірськолижному курорті Буковель близько 50 км (100% з них зі снігогенеруючим обладнанням). Серед усіх спусків, а їх в Буковелі 61 — 12 синіх (для новачків), 41 червоних (середніх по складності) і 8 чорних (для професіоналів). Найдовший спуск 5G — протяжність 2 кілометри.

Повернення в готель.   Вільний час.

 

День 5 Сніданок.

Звільнення номерів.

Виїзд в Чернівці. Оглядова екскурсія по місту Чернівці — «Столиці Буковини»: Екскурсія починається в найстарішій частині Чернівців — на Турецькій площі — і переходить на колишню площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де кожен день, рівно в 12, с балкона вежі Ратуші трубач грає мелодію «Марічки». Далі Ви прогуляєтеся по єдиною пішохідною вулицею — Ольги Кобилянської. Колись вона називалася Панської і двірники мили цю вулицю водою з милом по кілька разів на день. Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви підете до Театрального майдану, яку з 1905 р прикрашає міський театр. Чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), Музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Кафедральний собор, Органний зал, Георгієва церква (дерев’яна церква XVII ст.), Фонтанна площа і багато інших архітектурних та історичних пам’яток будуть зустрічатися на вашому шляху. Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університету — колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам’ятник ХIХв.). Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, в яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де проходили єпархіальні засідання. Своєю красою і величчю вражає Синодальна зала, один з найбільш красивих в Європі. Він був прикрашений мармуром (звідси і сьогоднішнє його назва — Мармурова). Не менший інтерес викликає зал засідань Священного синоду (сьогоднішній Червоний зал). Його стіни оздоблені китайським червоним шовком. На одній зі стін висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією з п’яти шарів срібла.

Обід і вільний час Чернівцях.

 

Переїзд до Хотинської фортеці — екскурсія по фортеці. Хотинська фортеця — заснована в середині 13 століття князем Данилом Галицьким. Нею володіли і молдавські правителі, і польські королі, і турецькі султани. Всі вони залишили тут свій слід. Фортечні стіни пам’ятають вояків Дмитра Вишневецького і славну перемогу над турками Петра Сагайдачного, оспівану істориками і поетами. Своєю старовиною Хотин приваблює туристів з усього світу. На сьогоднішній день Хотинська фортеця є одним з семи чудес України.

Виїзд до Києва.

Приїзд до Києва пізно ввечері (орієнтовно до 23.30).

У вартість туру входить:

Проїзд на автобусі Київ — Коломия — Чернівці — Хотин — Київ; Проживання в готелі;

Харчування: 4 сніданки;

Оглядова екскурсія по м Коломия; Екскурсія по музею «Писанки»;

Екскурсійна програма по м.Чернівці; супровід предстваітелем фірми;

Страховка (групова). Доступ до WIFI на території готелю.

Додаткові послуги:

Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;

Факультативні екскурсії;

Обіди, вечері, особисті витрати, сувеніри;

Прокат гірськолижного спорядження;

Об’єкти туру: Київ, Житомир, Коломия, Hotel Monarch, Музей «Писанка», Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, Коломия, Музей історії міста, Коломия, Коломийський академічний драматичний театр ім. І. Озаркевича, Ратуша, Коломия, Благовіщенська (Спаська) церква, Коломия, Космач, Музей Корнелюків, Косів, Музей Довбуша, Космач, Шешори, Водоспад Шешорській Гук (Сріблясті водоспади), Пістинь, Національний природний парк «Гуцульщина», Маєток Святого Миколая, Пістинь , Косів, Музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини, Косів, Гірськолижний курорт Буковель, Чернівці, площа Турецька криниця, Чернівецька ратуша, Чернівці, Вулиця Кобилянської, Чернівці, Театральна площа у Чернівцях, Центральна площа, Чернівці, площа Філармонії у черні цях, Соборна площа, Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської, Кафедральний собор Святого Духа, Чернівці, Вірменська церква в Чернівцях, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (Резиденція мітрополітів Буковини и Далмації), Хотинська фортеця, Хотин, Хотин, Костел Воздвиження всечесні Хреста

 
Добавить комментарий