Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв

«Скіфи 2″

Дати:  3 листопада 2018 р. - 4 листопада 2018 р.

3-4 листопада 2018 року у Князівстві «Київська Русь» пройде безпрецедентна подія сезону — міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи 2″.

У стародавні часи вершник і кінь повинні були перебувати в тісному союзі, щоб вистояти в бою або отримати трофей на полюванні. Продовжуючи давні традиції, сучасні віртуози кінних бойових мистецтв покажуть в Древньому Києві свої вміння.

bowman scythian

Глядачі побачать презентацію костюмів лучників різних епох і народів, а також кінних бойових обладунків. Виступати учасники фестивалю будуть на скакунах з Княжої конюшні Древнього Києва, в якій знаходиться понад 20 історичних порід коней.

Крім кінного мистецтва, гостей фестивалю чекають веселі розваги для дітей і дорослих. Програма залишить незабутні емоції, як у дорослих, так і у дітей. У кожного гостя Древнього Києва буде можливість долучитися до розважальної програми та стати її частиною. Відвідувачів середньовічного міста запросять до участі в запальних флеш-мобах і конкурсах.

Гості Древнього Києва у Князівстві «Київська Русь» також зможуть взяти участь в різноманітних майстер-класах: постріляти з лука, покататися верхи на коні, позмагатися на локації «спорт-меч» і поборотися м’якими мечами, відвідати музеї — «Чудеса Древнього Києва», Василівської церкви, яка була побудована Володимиром Великим після введення християнства, відпочити у Лісового озера і відчути себе справжнім жителем величної держави Київська Русь.

програма туру

08.00 — виїзд автобуса зі Сміли.

11.00 — 16.00 — перебування у парку «Київська Русь».

16.00-16.15 — посадка в автобус, виїзд у Смілу.

19.30 — приїзд у Смілу.

Вартість туру — 300грн. з особи.

До вартості включено — проїзд автобусом, страховка, супровід представником компанії.

Додатково оплачуються вхідні квитки: 50 грн — діти,  100грн.дорослі, 

До послуг гостей Князівства «Київська Русь» також:

  • Княжа конюшня, де можна покататися на коні;
  • Середньовічний тир, де можна постріляти з лука чи покидати в мішень ножі;
  • Монетний двір, де можна відкарбувати монету «на щастя»;
  • Експозиція кораблебудування, де можна побачити єдину в світі реконструкцію лодії Київської Русі (яка до того ж брала участь у науковій експедиції);
  • Катівня, де можна пофотографуватись у борговій ямі чи біля кайданів;
  • Лісове озеро для відпочинку;
  • Магазин сувенірів, подарунків та амулетів Київської Русі.
Добавить комментарий