Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

Одеса + Коблево (відпочинок на морі) + Миколаїв на Трійцю автобусом зі Сміли !!!

 ÐŸÐ¾Ñ…ожее изображение
Програма туру:
1 день, 25.05.18: 23.30 виїзд автобусом зі Сміли  в сторону Одеси.

2 день, 26.05.18: приїзд до Одеси. (По дорозі зупинка на сніданок факультативно).

Оглядова пішохідна екскурсія по Одесі «Від Дюка до люка». Прогулянка по пішохідних кварталах міста (Приморський бульвар, Думська площа). Архітектурні пам’ятники: Оперний театр, Міська Дума, Палац графа М.С. Воронцова, Театральна і Соборна площі, Італійський дворик, музеї і багато іншого.

Вільний час в самому колоритному місті України.

Відправлення в Коблево орієнтовно о 13.00 — 14.00. Поселення в пансіонат «Лазурний Берег», вільний час для відпочинку на морі ……

Вечеря (включена до  вартості туру).

3 день, 27.05.18: сніданок (включено до вартості туру).

Вільний день відпочинку на морі …… (за бажанням можна самостійно поїхати в Одесу і провести цей день активно і насичено)

Вечеря в вартості.Картинки по запросу фото коблево

4 день, 28.05.18:

Сніданок ( вкл. до вартості туру). Виселення до 10.00. Вирушаємо до міста Миколаєва орієнтовно о 13.30.

Оглядова екскурсія по Миколаєву, місту корабелів. Вільний час для обіду і відвідування Миколаївського зоопарку. Все починалося з домашнього акваріума (понад 100 років тому). Зараз це кращий зоопарк України і один з кращих в Європі. Тут проживає близько 6 тис. Тварин, деякі з них рекордсмени. А ціле маєток сурикатов здатне від душі порадувати відвідувачів диво-зоопарку.Картинки по запросу фото миколаївського зоопарку

Увечері ви знову зберетеся разом, щоб відвідати одну з найстаріших обсерваторій Східної Європи — Морську обсерваторію Миколаєва. Розвиток флоту і мореплавства було неможливо без вивчення зоряного неба. У 1821 році в Миколаєві була заснована обсерваторія, яка забезпечила чорноморський флот новітніми і найточнішими картами, навчила штурманів визначення місця розташування корабля і дала точні орієнтири. У світі є тільки дві позиційні обсерваторії, які виконують завдання визначення положення небесних світил. Одна знаходиться в Вашингтоні, друга — в Миколаєві.

Картинки по запросу обсерваторія миколаїв фото

В музеї обсерваторії зібрані унікальні експонати: меридіанний коло, колекція астрономічних годин, астрономічні інструменти і т.д. Після екскурсії — спостереження за зоряним небом.

Відправлення додому …….

5 день, 29.05.18: приїзд рано вранці додому …

 

Вартість туру — 1800 грн.

 

У вартість туру входить: проїзд автобусом по маршруту, проживання 2 ночі, вказане харчування по програмі (2 сніданки + 2 вечері), екскурсійне обслуговування.

 

У вартість туру не входить: вхідні квитки, особисті витрати, додаткове харчування.

Відвідування миколаївської обсерваторії — 35 грн.

Миколаївський зоопарк — дорослий — 75 грн., Діти до 1 3лет — 45 грн., Діти до 6 років — безкоштовно.
Добавить комментарий