Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

«Паризькі канікули»

Прага — Бамберг — Страсбург
Париж (3 ночі) + Діснейленд — Версаль — замок Шантийи — Вроцлав
 

Дати виїзду:  27.10.2018г.

1 день
Київ — Львів. Виїзд з Києва поїздом Київ-Львів.

2 день

Львів — Прага. Прибуття до Львова, посадка в автобус. Виїзд до Праги. Вечеря. Поселення в готелі. Ночівля.

3 день

Прага. Сніданок. Виїзд до Праги. Екскурсія по Празі — столиці Чеської Республіки, яка протягом багатьох століть захоплює своєю красою і визначними пам’ятками: Місто який неможливо не любити. Празький Град (ансамбль Королівського палацу, собори св.Віта і св.Іржі, Золота вуличка), Карлів міст, Муніципальний будинок, Королівський палац і багато іншого. Ви побачите «серце» цього міста — Вацлавскую і Cтароместскую площі, собор Святої Діви Марії, Порохову вежу, міську Ратушу з чудовими астрономічним годинником і багато іншого. Вільний час. Переїзд в готель на кордоні Чехії та Німеччини. Вечеря. Ночівля.

4 день

Бамберг. Сніданок. Переїзд в м Бамберг. Прогулянка по місту Бамберг — це красивий старовинне місто, яке стоїть на семи пагорбах. Місто включений до Списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ми прогуляємося до бамбергськом кафедральному собору, побачимо Стару ратушу, квартал «Маленька Венеція» і Нову резиденцію з розарієм в стилі бароко, Абатство Святого Михайла, Палац Вайсенштайн, відомих як «Сходовий дім», картинну галерею і багато іншого. Вечеря. Переїзд в готель на кордоні Німеччини і Франції. Ночівля.

5 день

Страсбург — Париж. Сніданок. Страсбург є не тільки центром провінції Ельзас, але і найбільшим центром культурного, наукового і парламентського життя Європи. Це місто винахідника книгодрукування Йогана Гутенберга, де розташований гігантський Собор, квартал «Маленька Франція» з мальовничими каналами, фахверковими будинками, шкіряних майстернями і затишними площами. Вражаючий ансамбль Криті мостів зі сторожовими вежами, музеїв і галерей продовжує зберігати історію минулих часів. Вечеря. Переїзд в Париж. Розміщення в готелі. Ночівля.

6 день

Париж — Версаль. Сніданок. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу. Під час екскурсії ви побачите острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелеву вежу, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальну Арку, пл. Згоди, Оперу, Вандомскую площа. А також, ви зможете побувати в місті майбутнього «La Défense» або 21-й квартал, саме так називали його журналісти. Вільний час або екскурсія в Версаль — колишню резиденцію французький королів, яка є зразком для парадних заміських резиденцій європейських монархів і аристократії. Відвідування Королівських апартаментів, огляд «Версальського садово-паркового ансамблю» (шедевр Короля-Сонця Людовика XIV). Версальський палац і парк були внесені до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО! Повернення в Париж. Вечеря. Вечірня прогулянка на катері по Сені. Ночівля.

7 день

Париж — Замок Шантийи. Сніданок. Екскурсія в Замок Шантийи — одну з найбільш значних аристократичних резиденцій Франції. Тут зібрані полотна найвідоміших живописців того часу, першодруки та рукописні книги, а також особисті речі принца Конде. На території садиби знаходяться розкішні стайні, в яких розташований Музей Коні, а на старовинному іподромі донині проводяться скачки. У замку також знаходиться ресторан, де можна спробувати знаменитий крем Шантийи — творіння кухаря-віртуоза Вателя, історія якого також починалася тут і тут же знімали відомий фільм «Ватель» з Депарьдье в головній ролі. Повернення в Париж. Вільний час. Підйом на Ейфелеву вежу. Вечеря. Ночівля.

8 день

Париж — Діснейленд. Сніданок. Відвідування «Діснейленд». Парк Діснейленд — це цілий світ чудес і розваг! Парк поділений на п’ять частин: Main street U.S.A — це головна вулиця, що нагадує американську вулицю рубежу 19-20 століть. Тут прогулюються герої Уолта Діснея, проходять паради. Frontierland — світ Дикого Заходу, ковбоїв та індіанців. У Frontierland знаходиться Замок з привидами, форт з героями Дикого Заходу, ферма з домашніми тваринами. Fantasyland — це світ Пітера Пена. У Країні Фантазій можна опинитися в замку Сплячої красуні, зустрітися з Білосніжкою і сім’ю гномами, а також з Піноккіо. Adventureland — країна пригод, де можна побачити будинок Робінзона Крузо, опинитися на східному базарі, зробити подорож в човні по річці підземного міста. Discoveryland — це країна відкриттів. Можна подорожувати на машині часу, а можна відправитися в космос або на дослідження морських глибин. Це місце, де збуваються всі мрії !!!. Вечеря *. Виїзд до Польщі. Транзит по території Німеччини. Нічний переїзд.

9день

Діснейленд — Вроцлав. Сніданок. Прибуття до Вроцлава. Розміщення в готелі. Міським транспортом виїзд на оглядову екскурсію по місту. Екскурсія по місту Вроцлав. Ночівля.

10 день

Вроцлав — Львів. Сніданок. Виїзд до Львова. Посадка на поїзд.

11 день

Київ. Прибуття до Києва.

 

 
Добавить комментарий