Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

ПОЛЬКА САКСОНІЇ

Краків — Величка — Берлін — Дрезден — Лейпциг — Потсдам

6 днів / 5 ночей

виїзд 04.01.19, 05.01.19.

Вартість Різдвяної програми: 260 Є

День 1.

ЛЬВІВ. Зустріч кожного туриста, посадка в автобус.

09:00 — переїзд в Польщу, місто — Краків. Рекомендуємо — відвідування «Аквапарку» вх. квиток оплачується. додатково — 35 злотих) — один з найбільших в Європі. Море вражень та адреналіну, до Ваших послуг все, що душі завгодно: 3 басейни. гірки, довжиною понад 768 м., підводні течії, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій, бар, фітнес зал. Поселення і ночівля в готелі.

день 2.

КРАКІВ — ВЕЛІЧКА. Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по місту «Королівський шлях» — шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди … Найстаріша частина міста — Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи — Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі — торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини … і не забудемо прогулявшись по Королівському замку і помріявши над Віслою кинути монетку з висоти курганів щоб знову сюди повернутися і побачити цю незабивая мую красу … .. Вільний час.

Рекомендуємо відвідати «Соляні Копальні» Велічки «(дорослі-25 €, діти до 12 років-20 €) — найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев’ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні твори. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок, а також експонати, які відтворюють атмосферу старовинних легенд, а оригінальна техніка і інструмент — дають можливість відчути чудову силу природи!

Переїзд в сторону Німеччини. Поселення і ночівля в транзитному готелі.

день 3 . 

 БЕРЛІН.  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в столицю Німеччини.

Оглядова екскурсія «Зізнання Берліну» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Неперевершена будова Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, музейний острів, Бранденбурзькі ворота! Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму … Вільний час.

Рекомендуємо відвідати «розкіш королівського міста — палац Шарлоттенбург». Нас чекає екскурсія по найкрасивішому палацу Берліна, резиденції прусських королів: вишукана палацова архітектура, елегантний парк, прекрасна колекція китайської порцеляни, а також картин і малюнків французьких і німецьких художників 18 століття (дорослі-25 €, діти до 12 років-20 €) .

Рекомендуємо екскурсію «Зачарований Берлін» (дорослі-15 €, діти до 12 років-10 €). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площі Берліна — Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях …

Увечері місто повністю змінюється, запалює ліхтарики як свічки і надягає маску загадковості і романтики …

Поселення в готель. Ночівля в готелі.

день 4.  БЕРЛІН — ЛЕЙПЦИГ — Дрезден. Сніданок. Вільний день в Берліні.

Запрошуємо насолодитися красою двох чарівних саксонських родзинок: «міста поетів — Лейпцига і Саксонського монарха — Дрездена» (дорослі-45 €, діти до 12 років-35 €). Спочатку ми відвідаємо місто мислителів і поетів — Саксонський Лейпциг. «Городок біля лип» вражає своєю гармонійною атмосферою: численні парки, озера, вузенькі вулички і будівлі 16-х і 17-х століть. Екскурсія «Лейпциг — місто музики»: Ринкова площа, стара біржа, чудова Стара ратуша XIV століття, прекрасна церква Томаськирхе, в якій був хрещений Вагнер, знаменитий Лейпцігський університет — один з найпрестижніших в Німеччині, церква Св. Томаса, де працював органістом Йоганн Себастьян Бах. А Моцарт і Мендельсон виконували тут свої безсмертні твори. Прогулюючись тихими вуличками, відчуємо ритм і традиції часів романтизму! Далі відвідати місто казку, місто мрію … Екскурсія «Саксонський монарх — Дрезден». Дрезденський оперний театр — один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція саксонської правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все …! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім’я «Флоренція-на-Ельбі», уздовж якої знаходиться тераса Брюля! Дрезден — це широка Ельба, це саксонська кухня з ситна, тонке саксонське вино і загадковий саксонський діалект …

Вільний час в місті. Повернення в Берлін. Ночівля.

день 5.

БЕРЛІН — посде Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Берліні.

Запрошуємо відвідати колишню резиденцію прусських королів, яка об’єднує різні епохи і стилі — Потсдам (дорослі-35 €, діти до 12 років-25 €). Голландський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота — старше, ніж в Берліні (!), Старий млин — символ прусського правосуддя — все це ми побачимо в Старому місті. А далі нас чекає палац Цицилінхоф місце проведення Потсдамської конференції, а також парк Сан-Сусі — один з найкрасивіших в Європі парків з каналами і скульптурами, неперевершеної краси палацами, Китайським чайним будиночком і оранжереєю — вся ця незабутня краса полонить нас з першого погляду. Повернення в Берлін.

Є можливість відвідати:• музей Пергамон — архітектурні шедеври Стародавнього світу: знаменитий Пергамський вівтар одне з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку — і всі ці скарби в оригіналі! (Дорослі-25 €, діти до 12 років-15 €).

• найбільший зоопарк в Європі і один з найбільших зоологічних садів в світі, Zoologischer Garten: ставки, фонтани, озера, водоспади, акваріум, екзотичні рослини, і милі приємні, маленькі і великі звірятка. Недарма жителі столиці стверджують: «Не знає Берліна той, хто не був в Берлінському зоопарку» (вх. Квитки опл. Додатково-12Є / 6 €).

• чарівний водний світ — «Центр морського життя» Казкові кімнати, переплетені вигнутими коридорами з прозорими склепіннями, за якими живуть тисячі річкових, озерних і морських мешканців (вх. Квитки опл. Додатково -15Є / 10 €)

Повернення в Берлін … Вільний час. Виїзд в Україну.

день 6.

Переїзд по території Польщі. Перетин кордону. Прибуття до Львова орієнтовно в 12:00 — 13:00.

Подарунок від компанії — Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові …» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час … По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, закликають своїми дзвонами святині … Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква св. Юра …,

У вартість включено:
• зустріч представником компанії;
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• проживання в готелі 3 *, сніданок;
• Екскурсійне обслуговування по програмі;
• страховка (групова);
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

Подарунок від компанії: екскурсія по Львову

У вартість не включено:
• рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);

ВАЖЛИВО
• Доплата за одномісне розміщення + 80 євро / тур.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточняти !!!
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
• Документи приймаються від 60 до 20 днів до виїзду.
• Під час туру ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ !!!
• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
Добавить комментарий