Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

Стежками Холодного Яру

08.00 — Виїзд зі Сміли до хутора Будда, де росте патріарх українських лісів і природне диво України — дуб Максима Залізняка. Німий тисячолітній свідок подій української історії. Відвідуємо єдину в Україні церкву святого праведного Петра Калнишевського, останнього кошового отамана Запорізької Січі.
10.00 — Переїзд до Мотронинського монастирю, під час якого із задоволенням послухаємо легенди загадкового Холодного Яру, цікаві розповіді з історії сіл та міст Черкащини, і про минуле одного з найбільших монастирів області — Мотронинського. Зайдемо до Свято-Троїцького храму, наповнимося спокоєм та радістю від перебування на святих місцях. Онуфрієвське джерело, яке знаходиться поруч із монастирем, подарує молодість та свіжість усім, хто прийшов.
12.00 — Переїзд до Суботова, родового маєтку великого лицаря України — Богдана Хмельницького. Дізнаємося про одну з найбільших загадок історії нашої країни. Зайдемо до Іллінської церкви, створеної за проектом самого господаря маєтку. Спробуємо з’ясувати, розвалини чого знайшли археологи на старому замчищі. І вгамуємо спрагу чистою водичкою з історичних трьох криниць.
15.00 — Переїзд до Чигирину. Екскурсія по музею Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Відвідуємо храм Петра та Павла, вівтар якого вражає дерев’яним різьбленням. Подивимося на відновлену резиденцію Хмельницького. З Богданової гори разом із гетьманом будемо чаруватися справжньою красою величної України, її природою. Доторкнемося до історії в бастіоні Дорошенка та відчуємо себе захисниками козацької фортеці.
   17.00 — повернення до Сміли.

Вартість екскурсії узгоджуйте під час замовлення.
Добавить комментарий