Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ — КИЇВ

ДоВашої уваги пропонуємо наступний перелік музеїв міста Києва

Дитяче місто професій KidsWill

KidsWill — це перше в Україні дитяче місто професій. Тут кожна дитина може на деякий час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші та витрачати їх на свій розсуд. Як дорослим, дітям доведеться самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. Єдина, але суттєва відмінність — це те, що у KidsWill можна спробувати все: і службу в міліції, і лікарську практику, і роботу на телебаченні, і багато іншого. У цьому й полягає головна мета проекту — надати дітям можливість показати себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії.

Парк «Київ в мініатюрі»

Якщо вам наскучив міський гомін та з явилось бажання вибратись на природу, а їхати за місто зовсім не хочеться, то виберіть для проведення свого вільного часу парк „Київ в мініатюрі”. Своєю різноманітною колекцією споруд в масштабі 1:33 парк „Київ в мініатюрі” відображає сучасне місто Київ з найбільш відомими пам’ятками архітектури.

На цей час населення міні Києва встановлює 700 мешканців і зростає з кожним днем. У міні містечку є свій міні Хрещатик з Майданом Незалежності, а міні Дніпро перетинає чотири головних мости : Московський, Пішохідний, Метро та Південний. У парках та скверах міні Києва розташувались пам’ятники найбільш відомих діячів культури, політики та мистецтва України, а в аеропорту „ Бориспіль” приземлились п’ять літаків з різних куточків світу.

Парк став улюбленим місцем не тільки киян та гостей міста Києва, а в останній час сюди приїздять весільні ескорти. Молоді подружжя за деякий час можуть побувати у всіх історичних куточках Києва. Також у парку можна проводити весільні обряди.

Київський зоопарк

Запрошуємо на особливі екскурсії Київським зоопарком!

Загальна оглядово-пізнавальна екскурсія

Захоплююча оглядово-пізнавальна екскурсія з професійним екскурсоводом  Київським зоологічним парком відкриє вам таємниці життя тварин у зоопарку та познайомить з його історією. Дізнайтеся, що любить їсти на сніданок єдина в Україні горила Тоні, чому тигри одинаки, як Левом Геркулесом командує дружина Христина, які улюблені іграшки слона Хораса, чому бегемотів малюють рожевими та багато чого іншого. Загалом на екскурсії ви почуєте цікаві історії про рисей, єнотів, носух, вовків, левів, гієн, бегемотів, слонів, жирафів, тигрів, горил, ведмедів, оленів, лам, верблюдів, бізонів, зубрів, пеліканів, фламінго та інших.

Дитяча екскурсія «Казкові тварини Київського зоопарку», (для дітей віком до 10 років)

Вовчик-братик, лисичка-сестричка, зайчик-побігайчик, а також їжачок, чарівний півник, жабка-царівна та інші, тваринки-герої найпопулярніших казок, чекають на ваших малят у Київському зоопарку. Екскурсоводи зоопарку у доступній ігровій манері розповість про кожну з тварин, її харчові вподобання, особливості біологічного виду. Деяких тварин можна буде погладити, потримати на руках або погодувати. Екскурсія буде цікава не тільки малюкам, а й батькам та може стати оригінальним варіантом проведення дня народження дитини чи просто корисним подарунком.

Екскурсії зі справжніми науковцями

Відкрийте для себе таємниці тваринного світу з вченими-зоологами Київського зоопарку. Ми пропонуємо вам провести 1.5 години у компанії з науковцями, котрі фахово, розкажуть вам про усі деталі життя звірів, амфібій та ящірок з майже усієї планети.

Тваринний світ України

На цій екскурсії вас чекає знайомство з зубрами, сім’єю рисей, вовками, лісовим котом, кіньми Пржевальського, бурими ведмедями, оленями, дикими кабанами та іншими. Загалом ви дізнаєтесь багато цікавого про тваринний світ України, побачите зникаючі види, що занесені до Червоної книги та зможете задати цікавлячі вас питання.

Вічне літо у павільйоні “Сахара” та “Острів звірів”

Взимку або просто у погану погоду запрошуємо вас на нашу “теплу” екскурсію, що проводиться у павільйонах “Острів звірів” та “Сахара”. На цій екскурсії вас чекають: єдина в Україні горила, найстаріший леопард, леви, вовк, тигри, крокодили, удави, черепахи, скати, піраньї, багато видів амфібій, рептилій, риб та інші.

Музей «Експериментаніум» Місце, де наука стає цікавою!

Хто хоче перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмару під стелю, намалювати візерунок маятником? Може, мрієш посидіти за кермом справжньої пожежної машини, розібрати модель людини на запчастини? Усе це можна зробити у Музеї популярної науки і техніки «Експериментаніум»!

Музей «Експериментаніум» – це навчально-розважальний   центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Окрім цього, музей має анатомічний відділ, відділи «Таємниці води» та «Новітні технології».

Також у Музеї ви знайдете оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти. З нашими інтерактивними експонатами відвідувачі власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, створюють блискавку, змушують літати магніт і навіть зазирають у нескінченність. Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути, і ти на власні очі побачиш, як працює фізичний закон, про який ішлося на шкільних уроках.

Музей Історії Туалету

   Запрошуємо відвідати єдиний в Східній Європі музей, присвячений туалетній культурі. Його експозиція охоплює всі етапи розвитку туалету: від найдавнішого кам’яного туалетного стільця до першого британського ватерклозету і найсучасніших систем переробки відходів. Колекція постійно поповнюється автентичними антикварними експонатами з усього світу. Однак крім дослідження історії туалетів важливий напрям діяльності музею — поширення серед школярів і студентів інформації про захист навколишнього середовища, санітарії та гігієни.

Києво-Печерська Лавра

Сьогодні Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник – найбільший музейний комплекс України, де зосереджено 144 споруди, 122 з яких – пам’ятки історії і культури. Серед них – 2 унікальних підземних комплекси, храми, пам’ятки архітектури XI–XIX ст., численні виставкові приміщення.

Також на території заповідника розміщені музеї: Музей книги і друкарства України, Музей українського народного декоративного мистецтва, Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, Музей історичних коштовностей України. У музеях і фондах можна побачити рукописи старовинних книг, ікони, колекції тканин і вишивок, роботи з дорогоцінних металів, стародавні гравюри та витвори сучасних митців.

Музей історичних коштовностей України

Музей історичних коштовностей України – філію Національного музею історії України – було відкрито для відвідувачів у січні 1969 р. Більшу частину зібрання Музею складають матеріали археологічних досліджень. Вже понад 200 років археологи вивчають кургани – земляні споруди над похованнями. В них знаходять прикраси зброї, вуздечок, вбрання, ритуальних речей, які відбивають культуру кіммерійців, скіфів, сарматів.

У вітринах музею можна побачити коштовні оздоби, притаманні тюркомовним народам – гунам, аварам, печенігам, половцям, а також монголо-татарам. Неабиякий інтерес становлять вироби східнослов’янських ювелірів VI-VIII ст. та майстрів Київської Русі ІХ-ХІІІ ст.

Значна частина зібрання Музею – вироби декоративно-ужиткового мистецтва XVI-XX ст.: твори українських, російських, середньоазіатських, закавказьких і західноєвропейських ювелірів. Є також унікальна колекція єврейського культового срібла початку XVIII – 20-х рр. XX ст. Крім того в музеї є й роботи сучасних українських майстрів-ювелірів.

«Водноінформаційний центр»

Один з найпопулярніших київських музеїв. Старовинна водонапірна башта ліфтом опускає нас під землю – і потрапляєш у казковий атракціон, де головна героїня – вода у всіх можливих проявах і видах. Величезні акваріуми, гігантський унітаз, моделі артезіанської свердловини та каналізаційного колектора. Башті понад 140 років.  Пам’ятка архітектури та історії – головна «поїлиця» киян кількох поколінь. Недарма окрема частина експозиції  присвячена історії водопостачання Києва. У музеї стаєш співтворцем світу. Саме так.

Ну де ще можна самому прокласти річкове русло? Ми потрапляємо в самий початок творіння: над нами гримить доісторичний грім, ллється дощ і шумлять перші гейзери, тануть льодовики та ревуть водоспади. Ми бачимо як вода змінює природу, несе життя, формує нашу планету. Також на вас чекає басейн із японськими рибками – коли піднести руку близько до води, вони самі торкаються ваших долонь. Цікавинкою Музею води є й атракціон мильних бульбашок. Кожен з відвідувачів може опинитися у величезній бульбашці, яка вас повністю огорне.

Музей мініатюр М.Сядристого

        Музей мікроскопічної мініатюри майстра Миколи Сядристого розташований на території Києво-Печерської Лаври. У колекції музею представлені роботи тільки одного автора — не дивно, талантом і умінням підкувати блоху володіють небагато людей. Особливістю творчості М. Сядристого є те, що всі свої твори він виготовляє вручну, по особисто винайденій технології для кожного виду робіт. Тільки в Музеї мініатюри в Києві можна побачити унікальні твори, які вражають талантом творця, точністю виконання і, звичайно ж, більш ніж малими розмірами. Мікромініатюри, представлені в колекції музею, розширюють усталені уявлення про межі людських можливостей. Руками Сядристого був створений самий маленький у світі діючий електромотор розміром 1/20 мм, цей прилад майже в 20 разів менше макового зернятка. Частина колекції знаходиться в музеї Андорри, частина в московському Політехнічному інституті, 15 робіт в угорському Сентендре — це відоме містечко художників. Микола Сядристий за 50 років творчості об’їздив весь світ — від Японії та Австралії до Чилі і Канади.

Серед мікромініатюр, виставлених в експозиції, практично кожна унікальна і неповторна. Наприклад, троянда у волосині. Усередині людської волосини по його довжині просвердлена порожнина і відполірована до повної прозорості. Потім, всередину вставлена гілочка троянди, товщиною 0,05 міліметра. Художнику не склало праці помістити цілий караван золотих верблюдів у вушко голки. На скляній пелюстці хризантеми розміром 2х5 міліметрів вигравірувані ноти — фрагмент полонезу Огінського. Прекрасний портрет-барельєф балерини Майї Плісецької М.Сядристий умістив на шматочку вишневої кісточки розміром 3х4 міліметра. На половинці макового зерна розміщено вітряк, зроблений з 203 золотих деталей. Це лише дуже короткий перелік тих дивовижних речей, які можна побачити в Музеї мікроскопічної мініатюри в Києво-Печерській Лаврі.

Державний музей авіації

Державний музей авіації України, що знаходиться в передмісті Києва – Жулянах, є найбільшим історико-технічним музеєм країни. Музей створено у 2003 р. з нагоди 100-річчя світової авіації на колишній території навчально-авіаційної бази нинішнього НАУ (Національний Авіаційний Університет). Першими експонатами колекції стали літаки приписані до цієї бази.

Сьогодні музей володіє експозицією, що налічує понад 70 літаків та вертольотів (а починалося все лише з 30 бортів). Крім того тут представлені зразки авіаційного озброєння, БПЛА та експозиція авіадвигунів. У фондах музею представлені розробки практично всіх провідних авіаційних КБ радянського періоду–ТуполєвАнтоновЯковлєвІльюшинСухийМікоян-ГуревичКамовМільБерієв та Навчально-тренувальні  літаки.

Варто відзначити експозицію нині рідкісних МіГ-15УТІ та Мі-1М. В музеї можна побачити перший дослідний Іл-86, другий досвідчений / перший серійний Іл-18, перший серійний Ту-104, передсерійний Ту-134, а також Ту-22М-0 з досвідченої серії та інші.

Музей історії Великої Вітчизняної війни

Запрошуємо відвідати найбільший музей, присвячений Україні у Другій Світовій війні.

Експозиції в хронологічному порядку розповідають про історію війні, яка двічі прокотилась по території України, про героїзм, звитягу, жертовність і трагедію народу України. Висвітлюють загальні події війни та окремі історичні факти.

Величезний комплекс займає площу понад 10га.

До нього входять:

-  музей і монумент «Батьківщина — Мати»

-  головна площа з Алеєю міст-героїв та скульптурними композиціями «Форсування Дніпра» та «Передача зброї»

-  горельєфні композиції «Герої фронту і тилу»

-  чаша «Вогню і Слави»

-  виставка бойової техніки і озброєння періоду 1940-х років.

В окремій будівлі розгорнуті експозиції «Трагедія і доблесть Афгану»  та «На чужих війнах», а також відкриті для відвідування транспортний літак Лі-2, гелікоптер Мі-24В та реактивний винищувач МіГ-23.

За розмірами і значенням колекцій музей є одним з найбільших в Україні. Його зібрання зосереджені в 16 залах загальною площею 5кв.км. У залах виставлено більше 15 тисяч предметів. Найвизначнішим об’єктом музею є статуя «Батьківщина – Мати». Висота скульптури від п’єдесталу до кінчика меча – 62м, загальна висота – 102м., вага близько 500т. Це найбільша статуя в Україні і одна з найбільших скульптур у світі.

Музей-аптека

Ще один музей, присвячений київській медицині, вірніше – аптечній справі. І ще один музей, що дає уявлення про невід’ємну частину київського життя та побуту. Давайте зайдемо в затишний стародавній одноповерховий будиночок на Подолі, біля воріт Флорівського монастиря.

Тут до сих пір «жива» аптека. Традиція триває. Торгують милом і бальзамами, зробленими за технологією ХІХ століття. Співробітники аптеки люб’язно проведуть вас по залах будиночка, покажуть інтер’єр кабінету аптекаря, що був у ті часи одночасно і лікарем, і підвальну лабораторію алхіміка, і стародавню келію, де лікували настоянками і молитвами. Хату знахарки з духмяними травами під стелю і старі аптечні підвали.

На вітринах розташовувався посуд для приготування трав’яних сумішей, різноманітні банки і склянки для лікарських препаратів, стародавні рецепти, інструменти фармацевтів минулих століть. Але, крім ліків, на тутешніх полицях можна побачити банки з кремом, пудрою, духами, зубним порошком і навіть чорнилами, бо всі ці речі раніше продавались виключно в аптеках. Є в музеї і аптечна книга 1834 року, в якій вказані назви ліків, рецептура та ціна. Всього в музеї – понад 2 тис експонатів. Інтер’єр прикрашають антикварні аптечні меблі.

Аптека в цій будівлі відкрилась в 1728 році. Це була перша приватна аптека в Києві.

Національний музей «Чорнобиль»

Експозиція налічує близько 7 тисяч експонатів — розсекречені документи, карти, фотографії, пам’ятки народної архітектури Полісся, зібрані експедиціями музею у Чорнобильській зоні відчуження. Експозиція розповідає про героїчну, самовіддану працю людей багатьох професій — цивільних і військових — по ліквідації наслідків найбільшої техногенної та радіоекологічної катастрофи сучасності — ядерної аварії на Чорнобильській АЕС; відображає постчорнобильську екологічну ситуацію в Україні, міжнародне співробітництво з питань обмеження наслідків Чорнобильської катастрофи.

Оснащена експозиція сучасними аудіовізуальними та інформаційно-довідковими технічними засобами, діючими макетами, які розширюють хронологічні та тематичні рамки музею, підсилюють достовірність існуючої експозиції, а електронна «Книга пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» дає можливість ширше  осягнути масштаби трагедії через долі тисяч людей.

Тут можна побачити унікальні відеоматеріали про катастрофу і її наслідки, діючи трифазову діораму «Чорнобильська АЕС до, під час та після аварії», діючий макет енергоблока ЧАЕС, які розширюють хронологічні та тематичні межі музею, підсилюють достовірність експозиції. Розсекречені документи, карти, фото, особисті речі, історичні реліквії, що зберігаються в музеї, є результатом науково — дослідної та пошукової роботи науковців музею, спеціальних експедицій у Чорнобильську зону відчуження, у постраждалі від радіаційного забруднення регіони України. Чимало представлених у музеї документів оприлюдненні вперше.

Океанаріум «Морська казка»

Київський океанаріум «Морська казка» — це музей з живими експонатами — мешканцями морів і океанів планети. На Вас чекають експозиція коралового комплексу. М’які і тверді,різнокольорові корали, Амазонія: великий басейн з хижими піраніями і крокодилам, з доброзичливими морськими скатами, а також інших представників прісноводних і морських вод. Далі відвідувач потрапляє в підводний світ — тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою з різноманітним морським світом. На вас також чекають акваріум з медузами, риби-мислителі, кілька видів небезпечних мурен. А ось дивовижні морські коники, ніби зійшли зі сторінок російських казок. Мудра черепаха (у нас живе самий граціозний з видів цих древніх земноводних — зелена морська) привітно підморгує зі свого акваріума.

Кондитерська фабрика «РОШЕН»

Запрошуємо учнів вашої школи на пізнавальну екскурсію до  Київської кондитерської фабрики, на якій Кондитерська Корпорація «Roshen»  випускає свою солодку продукцію.         Шоколадна продукція «Roshen» стала переможцем щорічного конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні. Міжнародна Кондитерська Корпорація – один з найбільших європейських виробників кондитерських виробів. Під час екскурсії діти отримають можливість побачити процес виготовлення  шоколадних цукерок, карамельок або бісквітів – роботу сучасного обладнання і майстерність наших кондитерів. А після екскурсії – дітей чекає дегустація  солодощів, процес виробництва яких вони тільки що спостерігали. Екскурсія безкоштовна – це подарунок дітям України від Кондитерської Корпорації «Roshen» .

А також до Вашої уваги пропонується:

-  Музей воскових фігур;

-  Музей книги і друкарства України;

- Музей київського метрополітену;

- Музей медицини;

- Музей іграшок;

- Екскурсія до Верховної Ради

Вартість проїзду:

 

Neoplan(44+5) Neoplan(35+5) Mercedes(30+3) MAN (25+3)
350 380 380 380

 
Добавить комментарий