Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

На гору Тотоху йдуть, щоб відновити біополе та зцілиться від хвороб.
На горі стоїть камінь з викарбуваними буквами MR.
Село Медвин — найвідоміше в Богуславському районі Київщини. Тут знаходиться гора Тотоха. Її називають одним з «пупів Землі». За енергетикою  її порівнюють з Алтаем, Байкалом і Тибетом.

Медвин знаходиться в 30 км від районного центру. У центрі села потрібно повернути праворуч і по асфальтовій дорозі проїхати 2 км. Перед горою табличка з написом: «Скіфське городище. Охороняється державою». На гору ведуть видовбані в землі сходи.

«На вершині Тотоха циркулює величезний потік позитивної енергії. Тут людина може відновити своє біополе і енергетичні структури. Піднятися на гору приїжджають люди з усіх куточків України. Навіть іноземці бувають. Знімають у місцевих кімнати і щодня на гору лізуть», — розповів кореспонденту Gazeta. ua місцевий житель Олексій Даценко.

На горі стоїть камінь з викарбуваними буквами MR, що означають «владика вогню». Поруч — три витоптані до глини кола, що утворюють трикутник.

«Хворим місцем слід лягати по черзі на кожну точку і лежати по 5 хвилин. З однієї на іншу переходять за годинниковою стрілкою. Найчастіше на горі лікують захворювання суглобів. Вже після 10-денного курсу буде ефект. Старожили люблять розповідати історію про жінку, яка ходила на милицях. Кажуть, її на гору двоє чоловіків під руки тягли. Посиділа вона на вершині півгодини, а потім стала на ноги і сама вниз втекла «, — розповів Олексій Даценко.

«Перебування на горі допомагає позбутися від головних болей. Випромінювання там дуже велика, тому більше 30 хвилин тут перебувати не можна. А то від енергії буде розпирати. Якось косив вниз траву і взяв з собою онука. Він на гору заліз і там якусь то комашку знайшов. грав з нею більше години. до вечора не могли з дружиною з ним впоратися. Постійно бігав, кричав, на дерева залазив. Таким активним він ніколи не був. Кажуть, якщо на Тотоху піднятися опівночі, людина може відкрити в собі дар провидця. У нас одна знахарка живе. Все вилікувати може, вона на Івана Купала на Тотоху щорічно піднімається. Але сама нікому не визнається «, — додав він.

Зараз в селі живе 3, 5 тис осіб. У 1920-му тут було 12 тис. Жителів. Тоді Медвинці створили власну республіку. Армія Будьонного взяла село після 3-денного штурму. Будьонний наказав розстріляти 80 чоловіків від 16 до 60 років. Місце розстрілу знаходиться в 500 м від гори. На підставці стоїть дерев’яний хрест, оперезаний вишитим рушником. Поруч — гранітний камінь з іменами загиблих юнаків. За два кроки від нього — джерело. Кажуть, вода з нього має лікувальні властивості.

На горе стоит камень с выбитыми буквами MR, которые означают "владыка огня"
Вартість туру — 200 грн. з особи.
До вартості включено: проїзд автобусом Сміла-Тотоха -Сміла, стаховка, супровід.
До вартості не включено : особисті витрати. 

 
Добавить комментарий