Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

Травневі свята НА ОЗЕРАХ ЗАКАРПАТТЯ
27.04 — 02.05.


1 день
. 19:45 Збір туристів на залізничному вокзалі м Київ. 21:02 Виїзд потягом № 81

2 день. 11:07. Прибуття в Мукачево. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається з свердловини глибиною 1190 метрів, температура води + 40-45 С, басейни обладнані зонами гідромасажу і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в м Хуст. Розміщення в готелі. Вечеря.

3 день. Сніданок. Автобусна екскурсія «Озеро Синевир — перлина Карпат». Овіяне легендами дивовижне по красі озеро розташоване між лісистими горами, альпійськими луками, швидкоплинними річками Теребля і Чорна річка, в заповідній зоні на висоті 989 метрів над рівнем моря. По дорозі зупинки:

село Іза — закарпатська столиця лозоплетіння, покупка сувенірів і подарунків;
висячий міст через р. Ріка — фотографії на пам’ять;
Синевирський — невимовна краса українських Карпат;
реабілітаційний центр бурих ведмедів — не забудьте частування для клишоногих.
Пішохідна прогулянка до озера, овіяного таємничими легендами минулого. Погляду мандрівника відкриваються величні і мальовничі пейзажі — водну гладь озера оточують круті схили, вкриті хвойними деревами, вік яких досягає 150 років. А в центрі водної гладі, немов зіницю блакитного ока знаходиться невеликий острівець. Саме тому озеро Синевир називають морським оком Карпат. Повернення в готель. Вечеря.

4 день. Сніданок. Виїзд на територію зоологічного заказника. По дорозі зупинки:

долина нарцисів — унікальний біосферний заповідник площею 257 га, де в природі росте і цвіте в кінці квітня — початку травня єдина в світі популяція вузьколистого нарциса;
Оленева ферма — можливість погодувати і сфотографуватися з прекрасними тваринами;
Територія заказника 2400 га, в ньому водяться рідкісні види тварин і риб. Знайомство з форелевим господарством, можливість самостійно зловити і приготувати форель. Пікнік-обід на природі (бограч, форель по-закарпатськи) .Возвращеніе в готель.

5 день. Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія на ферму, що займається розведенням традиційних карпатських домашніх тварин — карпатського буйвола і карпатської кучерявої свині. В умілих руках господарів ферми буйволове молоко перетворюється на смачні сири, сметану, масло і кефір. Дегустація продукції ферми. Переїзд в Мукачево. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття — замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля … Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, очікуючи появи князя … Обід. Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартина»: костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко і ренесанс, міська ратуша (1904 г.) на башті, якій столітній годинниковий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам’ятники святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин — А. Духновичу. Затишні вулиці, побудовані в стилі модерного класицизму і конструктивізму, чарівні кафешки зі всіляких вибором солодощів і кави, з величезними порціями і смішними цінами. Трансфер на залізничний вокзал в м Мукачево. 18:02. Виїзд потягом № 82

6 день. 7:26 Прибуття в Київ

Вартість туру: 3000 грн. - дорослі, діти до 12 років з двома дорослими 2800 грн.
Добавить комментарий