Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

УМАНЬ  »СОФІЇВКА» + УМАНСЬКІ ФОНТАНИ

ЗДІЙСНІТЬ ЦІКАВУ ПОДОРОЖ ЗІ СМІЛИ ДО РОМАНТИЧНОЇ УМАНІ

ОПИС МІСЦЕВОСТІ ТА ПОДІЇ

Уманський національний дендрологічний парк “Софіївка”
Умань, іноді її називають Гумань — українське, славне, козацьке місто, що відоме в усьому світі своїми стародавніми пам`ятками, багатою та цікавою історією, діячами культури та просто хорошими, доброзичливими та чуйними мешканцями. Має саме вигідне та зручне географічне положення серед міст України для інвестицій та розвитку бізнесу. Місто просто приречене бути центром різних сфер діяльності нашої країни. Розташоване на перехресті двох головних транспортних артерій країни, воно і зараз має великий вплив, як і в давні часи слов`янського розвитку.

СОФІЇВКА — Національний дендрологічний парк України, без перебільшення одне з найкращих місць, створеного людськими руками.

 

 

Ви зможете дізнатися про історію заснування, будівництва та розвитку парку за більш ніж 200-річний період, пройтися із авторами сайту його алеями, помилуватися мальовничими краєвидами.

За задумом її творців «Софіївка» є наочною ілюстрацією до поем Гомера «Іліада» та «Одіссея», де кожна композиція чи мала архітектурна форма містить певний задум, виражає ідею міфу чи якоїсь події.

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ*

 

7.00 — Виїзд зі Сміли.

 

10.30 — 15.30 —  екскурсія парком Софіївка, вільний час.

 

16.00 — 19.00 — переїзд до м. Сміла.

Вартість : від 290 грн.

 

 
Добавить комментарий