Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

Відвідавши унікальну екскурсію  Клавдієвською фабрикою ви пройдете декілька станцій:

Склодувний цех. Саме тут зі скляної колби народжується новорічна іграшка. Скло нагрівається до 600 градусів і вправні склодуви видувають іграшки різноманітних форм і розмірів.

Серебрільний цех. Досвідчений майстер покаже Вам, як за допомогою спеціального розчину, прозорі ялинкові іграшки набувають дзеркальний колір.

Художній цех. Тут Ви побачите, як на іграшки наносяться різноманітні малюнки і мотиви. Талановиті художниці з радістю покажуть Вам секрети і особливості своєї техніки розпису.

Музей ялинкових іграшок.
Перший на Україні музей ялинкових іграшок з усього світу! Тільки тут представлені краще досягнення найбільших фабрик світу! Музей складається з трьох залів: старовинна і сучасна іграшка, казкове місто в мініатюрі і унікальний «Ермітаж».

Чарівна кімната з сюрпризом
Новорічний настрій і незабутні спогади!

Пошта Діда Мороза. Затишна хатинка з видом на чудовий гірський краєвид. Тут можна придбати сувенірну листівку з печатками Пошти Діда Мороза і нашої фабрики, а так само сфотографуватися на пам’ять.

Супермаркет ялинкових іграшок. Це завершальна станція екскурсії по Клавдієвською фабриці ялинкових прикрас. Тут Ви зможете придбати ялинкові іграшки нашої фабрики. Кращі ціни, якість і асортимент порадують кожного покупця!proizvodstvo-elochnykh-sharikov-s-natsionalnoy-simvolikoyrabota-stekloduvovmaster-khudozhestvennoy-rospisi-elochnykh-sharov

Художні кулі діаметр 100ммХудожні кулі диаметр 120ммКулі з орнаментом диаметр 65мм

 

Послуги та ціни


*до вартості екскурсійної програми входить вартість відвідування усіх локацій Фабрики.
*екскурсійну програму супроводжує екскурсовод Фабрики — «Казковий Ельф».
Нова програма екскурсії містить цікаві факти з історії, культурології, фізики, хімії, механіки та астрономії, а також розповідає про традиції України та різних народів світу. Екскурсія проходить в інтерактивній формі.ШКІЛЬНІ групи та організовані ТУРИСТИЧНІ групи

  Фабрика працює для Вас з 16.10.2017 до 30.01.2018  щодня з 8:00 до 17:00.

 Додатково оплачується проїзд автобусом Сміла-Клавдієво-Сміла -  від 350 грн. з особи.

 
Добавить комментарий