Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

ЧЕСЬКИЙ РАЙ

                                      Прага — Чеський Крумлов — замок Глубока -замок Сихров-Дрезден

Дати виїзду: 21.10, 28.10.2018

1 день

Київ — Львів. Виїзд групи поїздом до Львова.

2 день

Львів — Прага. Прибуття до Львова і посадка в автобус. Виїзд до Польщі. Прибуття в Прагу. Вечеря. Ночівля.

3 день

Прага.

Сніданок. Оглядова екскурсія по Празі — столиці Чеської Республіки, яка протягом багатьох століть захоплює своєю красою і визначними пам’ятками: Місто який неможливо не любити. Ви побачите «серце» цього міста — Вацлавскую і Cтароместскую площі, собор Святої Діви Марії, міську ратушу з чудовими астрономічним годинником, Карлів міст, Королівський палац, собори св. Віта, Порохова вежа, Муніципальний дім і багато іншого. Вільний час. Факультативно — виїзд в замок Сихров — найзагадковішого і овіяного таємничими легендами — саме тут в 1972 році знімався улюблений багатьма дитячий фільм «Три горішки для Попелюшки». Замок розташований в мальовничому куточку північної Богемії під назвою «Чеський рай». Вечеря. Ночівля.

4 день

Прага — Чеський Крумлов.

Сніданок. Факультативно: Виїзд в замок Глубока (Востаннє замок був перебудований у вигляді копії Віндзорського замку в Англії і є єдиним представником цього стилю серед замків Чехії.) Виїзд в Чеський Крумлов — невеликий і затишне містечко, який є одним із найяскравіших міст Європи. Він зовні зберіг свій первісний середньовічний образ. Відвідування замку Крумлов: яскрава вежа Крумловський замку вже давно стала своєрідною туристичною емблемою Чеської республіки. Повернення в Прагу. Вільний час. ». Факультативно: Вечірня прогулянка на кораблику по Влтаві з вечерею. Вечеря. Ночівля

5 день

Дрезден.

Завтра. Виселення з готелю. Переїзд в Дрезден. Оглядова екскурсія по Дрездену. Церква Фрауенкірхе, знаменитий Оперний Театр Дрездена, Альбертінум — один з відомих музеїв Дрездена містить багату колекцію ювелірних прикрас, колекцію скульптур, зал монет, палацовий ансамбль Цвінгер де розташована Дрезденська картинна галерея, одним з найкращих в світі і містить такі шедеври як «Сикстинська Мадонна «Рафаеля і» Спляча Венера «Джорджоне .. Вільний час. Нічний переїзд в Україну.

6 день

Львів. Прибуття до Львова. Відправлення до Києва.

7 день

Київ. Прибуття до Києва.

* Компанія-туроператор залишає за собою право внесення змін в програму (заміна місць розміщення та екскурсійних об’єктів на рівноцінні, порядок їх слідування, також, можливі зміни дати виїзду згідно із запитом групи).

Вартість туру:

діти до 18 років 215 € + ж / д квитки.

для батьків 235 € + ж / д квитки

У вартість включено: Проживання в готелях в рр. Празі 3 *, 2-3 місц. розміщення; Харчування сніданки, екскурсійне обслуговування в р.р Празі, Дрездені (дипломуються. гід / рос. яз.); проїзд комфортабельним автобусом; медична страховка; оформлення виїзних документів.

 

У вартість не включено: Конс. збори Посольства — 35 € (туристи старше 18 років у кого немає біометричного паспорта); вхідні квитки в музеї, факультативні екскурсії; міський транспорт, додаткове харчування вечері 8-15 € і особисті витрати.

Вартість додаткових екскурсій і вхідних квитків при групі від 25 чол .:

Додаткові екскурсії: замок Глубока і Чеський Крумлов — 25/30 €; замок Сіхров — 20/25 €; прогулянка на кораблику по Влтаві — 25 €
Добавить комментарий