Top-travel
sitemap
(04733) 5-06-8З

(097) 65O-48-O5
(063) 415-12-1O
(050) 856-15-1O

ІРОНІЯ ЗАКАРПАТТЯ АБО З ЛЕГКИМ Чаном
04.01 — 09.01

1 день. 19:45 Збір туристів на залізничному вокзалі м Київ. 21:02 Виїзд потягом № 81

2 день. 11:07. Прибуття в Мукачево. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається з свердловини глибиною 1190 метрів, температура води + 40-45 С, басейни обладнані зонами гідромасажу і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в м Хуст. Розміщення в готелі. Вечеря. Нічна екскурсія по місту з факельним сходженням на замкову гору до руїн Хустського замку.

3 день. Сніданок. Автобусна екскурсія до гірськолижного комплексу «Великий». До ваших послуг 4,5 км гірськолижних трас різної складності, а також траса для сноутюбінга. Гірськолижні траси обслуговуються двома бугельні підйомники і одним підйомником для сноутюби. Для підтримки сніжного покриву на схилах гір працюють снігові гармати. Катання на лижах та санчатах. Запрошуємо побалувати себе традиційної закарпатської SPA процедурою — купання в чані (вхідний квиток включений у вартість туру). До ваших послуг два чана з мінеральною водою, сауна і валило. Валило — це масивний дерев’яний чан, в який з великою силою падає потік води з гірської річки. Також до ваших послуг кафе-бар і більярд. Повернення в Хуст. Святий вечір в готелі «VIP», вечеря, закарпатський вертеп і колядки.

4 день. Сніданок. Запрошуємо відправитися в невелику, але унікальне рибне господарство, яке займається розведенням осетра і форелі. Бажаючі можуть не тільки детально дізнатися про господарстві, а й пообідати царської рибою (за доп. Плату). Вечеря в «Колиба опришків», автентична гуцульська їжа і напої, «Закарпатські вечорниці», музика, пісні, танці …

5 день. Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія на ферму, що займається розведенням традиційних карпатських домашніх тварин — карпатського буйвола і карпатської кучерявої свині. В умілих руках господарів ферми буйволове молоко перетворюється на смачні сири, сметану, масло і кефір. Дегустація продукції ферми. Переїзд в Мукачево. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття — замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля … Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, очікуючи появи князя … Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартина»: костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко і ренесанс, міська ратуша (1904 г.) на башті, якій столітній годинниковий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам’ятники святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин — А. Духновичу. Затишні вулиці, побудовані в стилі модерного класицизму і конструктивізму, чарівні кафешки зі всіляких вибором солодощів і кави, з величезними порціями і смішними цінами … Обід. Трансфер на залізничний вокзал. 18:00 Відхід поїздом № 82

6 день. 7:31 Прибуття в Київ

Вартість туру:
Готель                           дорослі                         діти до 12 років з двома дорослими
«Прем’єра»                 3650 грн.                       3450 грн.
У вартість входить: проживання в готелі, духразовое харчування, екскурсійне облуговування, медична страховка.
Додатково оплачується: проїзд Київ — Мукачеве — Київ, вхідні квитки, вечеря 6 січня — 450 грн.
Орієнтовна вартість вхідних квитків: термальні купальні «Косино»: дорослі — 400 грн. / 3 години, діти ростом до 150 см — безкоштовно; дегустація вин — 80 грн .; дегустація буйволяча ферма — 70 грн .; замок «Паланок»: дорослі — 40 грн., діти — 20 грн.
Додаткова інформація: орієнтовна вартість залізничних проїзду (купе) Київ — Мукачеве — Київ — 1000 грн .; оплата вечері 6 січня обов’язкова.
Добавить комментарий