Поїздка до села Медвин та до «місця сили» гори Тотохи.

Під час екскурсії Богуславом ви пройдетесь колоритними тихими вуличками з будинками 18-19 століття. Побачите найстарішу будівлю міста – Кам’яницю, Костел Св. Владислава та Свято-Троїцьку церкву. Ви дізнаєтесь легенди та історії міста. Наприклад, звідки походить його мелодійна назва, про таємничі підземелля,  як талановитий  хлопчик Яків з Богуслава  став головним іконописцем Київо-Печерської Лаври. Познайомитесь з богуславською «Роксоланою». Відвідаєте регіональний ландшафтний парк Богуславль.

«Музей історії Богуславщини» дуже відрізняється від звичних нудних краєзнавчих музеїв зі стандартними стендами. Переходячи з одного залу в інший, спускаючись і піднімаючись по сходах, ви ніби переміщуєтесь з однієї епохи в іншу, подорожуєте в часі. Це дуже емоційна мандрівка в минуле Богуслава, повна відкриттів і яскравих вражень. Вартість вхідних квитків: дорослий — 10 грн/особа, дитячий — 5 грн/особа. (+ 80 грн екскурсовод на групу до 20 осіб).

Поїздка до села Медвин та до «місця сили» гори Тотохи.

 

Старовинне село Медвин розкинулось на мальовничих пагорбах недалеко від Богуслава. Навколо села знайдено багато городищ та курганів часів трипільскої культури, тут жили люди вже у 4-3 тисячолітті до н. е.  З його гарною назвою пов’язана легенда про погреба-медівні князя Володимира Великого.

Мешканці Медвина були козаками, брали участь у визвольних народних повстаннях.

Багато туристів з різних куточків України і світу приїздять в Медвин на «місце сили» гору Тотоха. Чи дійсно тут є «пуп Землі» — одне з самих енергетично сильних місць, чи це такий оригінальний рекламний хід? Є різні думки з цього приводу. Найкраща можливість дізнатись більше – приїхати і відчути самим.

Вартість туру від 250 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, екскурсійний супровід по маршруту Сміла - Богуслав — Медвин - Сміла,  страховка, супровід від туристичної фірми, оформлення документів.

Додатково оплачуються: вхідні квитки, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, додаткові витрати.

Поїздки проводяться для організованих груп від 7 осіб.

Теги: Поїздка до села Медвин та до «місця сили» гори Тотохи.