ЕКСКУРСІЯ «ЧИГИРИН — СУБОТІВ — ХОЛОДНИЙ ЯР»

ЕКСКУРСІЯ «ЧИГИРИН — СУБОТІВ — ХОЛОДНИЙ ЯР»

КОЗАЦЬКИЙ КРАЙ. ЧИГИРИН, СУБОТІВ, ХОЛОДНИЙ ЯР

ПРОГРАМА ТУРУ:
8:00 -09: 00 — переїзд зі Сміли до Чигирина.

9:00 -11: 30 — екскурсія в музей Б. Хмельницького, Замкової Гори (оплачується додатково).

11:30 — 13.00 — переїзд в с.Суботів. Екскурсія до Іллінської церкви, Замчища Б.Хмельницького, трьох колодязів (оплачується додатково).

13.00 — 13:50 — переїзд в Холодний Яр. Екскурсія до 1000-річного дуба Максима Залізняка, сувеніри, катання на конях (оплачується додатково).

13:50 — 14:30 — обід в ресторані «Дикий Хутір» близько 1000-річного дуба-велетня (у вартість не входить).

14:30 — 15:45 — Мельники-екскурсія, Мотрина гора, скіфське городище, Мотронинський монастир-екскурсія, печери (оплачується додатково).

15:45 — 17:00 — повернення до Черкас

В ТУРІ ВИ ВІДВІДАЄТЕ:
Музей Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Також відвідаємо храм Петра і Павла, вівтар якого вражає дерев’яним різьбленням. Подивимося на відновлену резиденцію Богдана Хмельницького. З Богданової гори разом з гетьманом будемо милуватися красою величної України, її мальовничою природою. Торкнемося історії в бастіоні Дорошенка і відчуємо себе захисниками козацької фортеці.

В с. Суботів, родовий маєток великого лицаря України — Богдана Хмельницького. Під час екскурсії дізнаємося про одну з найбільших загадок історії нашої країни. Зайдемо в Іллінську церкву, створену за проектом самого господаря маєтку. Спробуємо з’ясувати, руїни чого археологи знайшли на старому замчище. І втамувати спрагу чистою водою з історичного колодязя.

Відвідування Мотронинського монастиря, де з задоволенням послухаємо легенди загадкового Холодного Яру, цікаві розповіді з історії сіл і міст Черкаської області і про минуле одного з найбільших монастирів області — Мотронинського. Зайдемо в Свято-Троїцький храм, наповнимося спокоєм і радістю від перебування в святих місцях. Онуфріївський джерело, який знаходиться поруч з монастирем, подарує молодість і свіжість всім, хто прийшов.

На хуторі Будда, де росте патріарх українських лісів і природне диво України — дуб Максима Залізняка, німий тисячолітній свідок подій української історії. Відвідаємо єдину в Україні церкву святого праведного Петра Калнишевського, останнього кошового отамана Запорізької Січі. І на завершення нашої подорожі, відновивши свої сили завдяки козацькому духу Чигиринщини і надзвичайної енергії Холодного Яру, повертаємося додому.

Вартість туру:
від 250 грн. з людини
від 230 грн. для дітей до 12 років
У вартість входить:
екскурсійний супровід
проїзд автобусом
страхування.
Додатково оплачуються:

вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
харчування
особисті витрати.

Теги: ЕКСКУРСІЯ «ЧИГИРИН — СУБОТІВ — ХОЛОДНИЙ ЯР»