«СКАРБИ ЛОПУХІНИХ» (М. КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ)

М. КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ

 09:00 –  виїзд зі Сміли.

11:00 – екскурсія палацовим комплексом та парком. Ця екскурсія дає можливість познайомитися з районним центром Черкаської області України – містом Корсунь-Шевченківським, який розташований на місці давньої слов’янської фортеці ХІ століття. Саме тут війська Богдана Хмельницького розбили сильну Польську армію, здобувши одну із знакових перемог Визвольної війни українського народу.

В кінці XVIII століття в місті будується палацовий комплекс, який зараз є головною визначною пам’яткою. В ньому розміщується кілька музеїв: краєзнавчо-історичний, експозиція якого розповідає про історію міста і краю; музей Корсунь-Шевченківської битви, в якому можна дізнатися про одну з найбільших битв на території України під час Другої Світової війни; картинна галерея з роботами українських майстрів.

Палацовий комплекс, зведений з використанням різних архітектурних стилів, оточений прекрасним ландшафтним парком. Парк мальовничо розташувався на трьох островах річки Рось, яка протікає через місто. Саме переїжджаючи через міст над р. Рось, згідно з легендою, перекинулася карета княгині Ольги Лопухіної-Демидової. А скарби, які були в кареті, ніхто досі так і не знайшов.


13:00 – вільний час на території парку.

15:00 – збір групи та виїзд додому.

16:00 – орієнтовний час повернення в Смілу.

17:00 – орієнтовний час повернення в Черкаси.                             


Вартість туру: від  200 грн./особа

*При бронюванні туру прохання уточнювати ціни

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачуються: вхідні квитки, супровід гіда в музеях, особисті витрати.

Теги: «СКАРБИ ЛОПУХІНИХ» (М. КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ)