«НАД БЕРЕГАМИ ТЯСМИНУ» М. КАМ’ЯНКА

«НАД БЕРЕГАМИ ТЯСМИНУ» М. КАМ’ЯНКА

08:30 – виїзд з Черкас.

09:30 – виїзд з Сміли.

10:00 – екскурсія музеєм О.С.Пушкіна та П.І.Чайковського.

В 1820—1822 рр. це містечко відвідував О.С.Пушкін. Розкішна природа, гостинність родини Раєвських-Давидових сприяли творчому натхненню поета, саме тут він написав декілька ліричних поезій, що ввійшли до скарбниці світової літератури.

З 1865 по 1893 рік до міста щороку приїздив видатний російський композитор П. І. Чайковський. Кам’янка впродовж 28 років стає для нього рідною домівкою, місцем, де народжувались його безсмертні твори: опери “Євгеній Онєгін”, “Мазепа”, балет “Лебедине озеро”, симфонії, увертюри, фортепіанні концерти і п’єси. Сьогодні в будинку, де жив композитор, розташований Кам’янський історичний музей з меморіальною кімнатою П. І. Чайковського.

12:00 – екскурсія парком Декабристів. До наших днів збереглись залишки старовинного парку Давидових, що нині має назву парк ім. Декабристів.

На центральній алеї цього парку привертають увагу відлиті в бронзі постаті керівників Південного товариства В. Л. Давидова, П. І. Пестеля, С. І. Волконського, С. І. Муравйова-Апостола, М. П. Бестужева-Рюміна. Цей пам’ятник декабристам в Кам’янці є одним із найкращих зразків монументального мистецтва в Україні.

Найдавнішою пам’яткою архітектури міста є грот, побудований в кінці XVIII ст, — улюблене місце відпочинку гостей Кам’янки, в тому числі О. Пушкіна, П. Чайковського, декабристів. Прикрасою парку ім. Декабристів є Зелений будиночок та водяний млинок — пам’ятки архітектури початку XIX ст.

13:00 – катання на човнах по р.Тясмин.

14:30 – вільний час.

16:00 – виїзд додому.

16:30 – орієнтовний час приїзду до Сміли.

17:30 – орієнтовний час приїзду в Черкаси.

 

Вартість туру від 120 грн/особа

 

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачуються: вхідні квитки і послуги екскурсовода на екскурсійних об’єктах, харчування, катання на човнах, особисті витрати.

Теги: «НАД БЕРЕГАМИ ТЯСМИНУ» М. КАМ’ЯНКА