АВТОБУСНИЙ ТУР «ПОЛТАВСЬКА ГАЛУШКА»

АВТОБУСНИЙ ТУР «ПОЛТАВСЬКА ГАЛУШКА»

м. Полтава

Ласкаво просимо в саме серце України, в духовну столицю  українських традицій!

Полтава є одним з найдавніших і найцікавіших міст України. Історія цього чудесного міста, можливо, відображає історію всієї України. У Полтаві в різні часи проживали і творили великі справи ключові політичні, культурні та наукові діячі України.

 

Полтава оповита таємницями і загадками, які зберігаються на вулицях, скверах, будинках, історичних місцях … І єдиний спосіб їх відкрити — це приєднається до нашої постійно діючої експедиції в особі наших екскурсоводів, які, напевно, знають кожен куточок, кожен квадратний метр цього чудесного міста!

 

Оглядова автобусна екскурсія. Під час Оглядової екскурсії по Полтаві, міста з 1100-річною історією, Ви побачите Круглу площу з монументом Слави, спорудженому в 1809 р. В честь перемоги над шведами, єдиний на Україні зразковий парковий ансамбль епохи класицизму; відвідайте Соборну площу з Білою альтанкою, побудовану на місці відпочинку армії російського царя перед битвою зі шведами. Тут же на площі знаходиться садиба І. П. Котляревського, Успенський Кафедральний Собор і старожитня дзвіниця, знаменита Спаська церква — сучасниця Полтавської битви, унікальний зразок дерев’яного зодчества 18 століття і багато іншого. Пройшовши по місту, помилуєтеся пам’ятниками Н. В. Гоголю, Т. Г. Шевченко, жартівливим пам’ятником полтавській галушці, пам’ятником дівчині-легенді Марусі Чурай тощо.

 

с. Опішня, Національний музей-заповідник українського гончарства.

 

Опішня — один з найпотужніших і найвідоміших центрів культурної самобутності українського, загальновизнана столиця українського гончарства. Постановою Кабінету Міністрів України селище включено до «Списку історичних населених місць України». З давніх часів тут інтенсивно розвивалося гончарство. В кінці XIX — початку ХХ ст. в місті працювало близько 1000 гончарів, продукція яких експортувалася майже на всі континенти світу. Зараз в Опішні працюють три заклади державного значення: Національний музей-заповідник українського гончарства, Державна спеціалізована художня школа-інтернат I-III ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні». Під час екскурсії Вас чекає знайомство з:

 

Національним музеєм-заповідником українського гончарства

Національною галереєю монументальної глиняної скульптури

безкоштовні подарунки: традиційний опішненський глиняний свисток;

кольоровий буклет про музей-заповідник;

безкоштовні експрес-майстер-класи:

 

гончарства (робота гончара за гончарним кругом)

ліплення глиняної іграшки;

гончарської мальовки (робота малювальниці над декоруванням глиняних виробів);

самостійна робота за гончарним кругом, ліплення і малювання глиняних виробів;

безкоштовне фотографування і відеозйомка:

 

аматорськими фотоапаратами;

мобільними телефонами, планшетами;

аматорськими відеокамерами;

Музей «Українське весілля» (Диканський район. Село Великі Будища)

 

Запрошуємо усіх небайдужих до Музею українського весілля, який є єдиним не лише в Україні а можливо і в світі. На замовлення для Вас проведуть весільний обряд, пригостять весільним короваєм, шишками і пряниками.

 

Вартість туру від 400 грн /особa

 

У вартість входить: проїзд автобусом туристичного класу , страховка, оформлення документів, оглядова екскурсія Полтавою.

 

У вартість не входить: вхідні квитки та екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, додаткові витрати.

 


Теги: АВТОБУСНИЙ ТУР «ПОЛТАВСЬКАЯ ГАЛУШКА»