Екскурсія в парк «Київська Русь» с.Копачів

ПАРК «КИЇВСЬКА РУСЬ» С.КОПАЧІВ

park-kievskaya-rus-10jpg

Запрошуємо Вас поринути в часи  Київської Русі. Прогуляйтеся вуличками передмістя, підніміться на княжі трибуни й сфотографуйтеся на тронах князя і княгині. Відкрийте власноруч Михайлівські ворота Київського Дитинця, завітайте до музеїв історичного костюма, середньовічного суднобудування, древньослов’янського зодчества. Зазирніть в оселі жителів Древнього Києва, пройдіться до Смарагдового озера. Подивіться навкруги з висоти пагорба Перуна: Ви побачите той же ландшафт, який був тут і тисячу років тому – ліси, яри, поля.

Відпочиньте від сучасної цивілізації та зануртеся у неквапливий і мудрий середньовічний спосіб життя. Для повноти відчуттів можна переодягтися в історичний одяг в костюмерній Древнього Києва, навідатися в тир та випробувати свою влучність у стрільбі з лука чи метанні ножів, відвідати численні майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, гончарства, слов’янської каліграфії, ковальської справи, розпису кераміки чи виготовлення прикрас. Ніколи не робили цього раніше? А Ви лишень спробуйте, генетична пам’ять поколінь пробудить у вас необхідні навички.

PKR_(9)

А для тих хто захоче перекусити є можливість влаштувати пікнік чи завітати до численних кафе (можна попередньо замовити комплексний обід, вартість орієнтовно 45-50 грн.).

Вартість туру від 300 грн/особа

У вартість входить: проїзд автобусом, екскурсія по території комплексу, страховка, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачується:  факультативні майстер-класи, придбання сувенірів, вистава кінного театру (вистави відбуваються в суботу та неділю вартість вхідного квитка для школярів  від 50 грн/особа).

Теги: Екскурсія в парк «Київська Русь» с.Копачів