Екскурсія «Запоріжжя та острів Хортиця»

ЕКСКУРСІЯ «ЗАПОРІЖЖЯ ТА О. ХОРТИЦЯ»

Зустріч групи з екскурсоводом на залізничному  вокзалі, посадка в автобус.
Оглядова екскурсія по місту Запоріжжя, тривалістю 1,5 години. Що ми побачимо:
Проспект довжиною 12 км, стару частину міста – старий Олександріївськ, місце колишньої менонітської колонії Шенвіза і Шенвізський міст, нове місто – «соцмістечко» (еталон довоєнного містобудування), фонтани на центральних площах міста, греблю Дніпрогес – з оглядового майданчика, штучне водосховище перед греблею – місце колишньої німецької колонії Айланге.
Після — переїдемо через греблю і заїдемо на острів Хортицю через один з мостів (у вихідні на мосту працює розвага екстремальні стрибки роуп-джампінг).

Час для самостійного сніданку або перекусу бутербродами.

Переїзд в південну частину острова, до музею «Дніпровської Флотилії». Екскурсія по музею, тривалість 30-35 хв + час для фото. Що ми побачимо: три кораблі часів російсько-турецької війни (Бригантину російської армії, козацьку Чайку і дюбель-шлюпки, підняті з дна річки Дніпро, законсервовані і відновлені).

Переїзд до північної частини острова. Екскурсія  Хортиця «Над Порогами», тривалість 1,5 години. Що ми побачимо:
Скелі віком понад 3 млрд. років, Чорну Скелю – місце загибелі Святослава Хороброго, курган висотою 22 м, редути часів російсько-турецької війни, Січові Ворота – місце проведення козацьких випробувань, одне із самих старих святилищ острова Хортиця віком близько 7 тис. років. А також кілька збережених курганів 3 тис. до н. е.
Екскурсія по Запорізькій Січі, тривалість 45 хв + час для фото і сувенірів (також 45 хв.) Що ми побачимо:
Дерев’яні будови за січовим парканом, будинок писаря, будинок отамана, гарматню, діючу церкву, будинок козацьких ремесел. На Січі працює національна Корчма, де можна замовити обід (для групи – заздалегідь).
Обід в Корчмі на Січі.
Виставу в Театрі Козацького бою (тривалість 35 хв + час для фото). Проведення вистав о:  11:00, 13:00 та 15:00 Що ми побачимо:
Різну козацьку зброю, козацький бій + володіння зброєю на коні.

Виїзд з острова Хортиця до їдальні чи кафе.
Переїзд до вокзалу.
Посадка в поїзд.

Що ще можна подивитися (факультативно):
Екскурсія по курганній групі Скіфський стан (тут – 11 курганів, козацькі бекети, лапідарній – музей кам’яних виробів).
Кінний Театр – вистава тривалістю 45 хвилин (тут – національні костюми, оформлена територія, працює кузня, кафе, ресторан, мотузкове містечко, виставка прасок). Під час вистави Ви побачите демонстрацію прийомів джигітування + театралізовані сценки з життя козаків.
В межах міста Запоріжжя:
Музей ретро автомобілів Фаетон (80 різних моделей автомобілів – від перших до сучасних). Вхідний квиток-40 грн. дорослий 20 грн. дитячий.
Музей зброї. Вхідний квиток 10 грн. дорослий, 5 грн. дитячий + 60 грн. екскурсія.

Крім того в теплу пору року працюють екскурсії на Теплоході навколо острова Хортиця. Тривалість 2 години. Можливі варіанти: повністю навколо острова або з шлюзуванням через греблю + вздовж берегів острова в річищі Старого Дніпра. (Вартість квитків від 80 грн/особа в залежності від програми)

Вартість туру від 300 грн/особа

У вартість входить:

  • Ексурсії згідно програми;
  • транспортне обслуговування під час оглядової екскурсії;
  • трансфер на острів Хортиця;
  • супровід від туристичної фірми;
  • страхування.

Додатково оплачується:

  • квитки на потяг;
  • вхідні квитки на екскурсійні об’єкти: Запоріжська Січ — діти 12 грн., дорослі 24 грн.; вистава в театрі Козацького бою — діти  від 40 грн., дорослі  від 70 грн.;
  • харчування  від 45-65 грн. за один прийом їжі;
  • факультативні програми.

Теги: Екскурсія «Запоріжжя та острів Хортиця»