ЛОВИСЬ, ФОРЕЛЬ, ВЕЛИКА І МАЛЕНЬКА 05.03.21 - 09.03.21

ЛОВИСЬ, ФОРЕЛЬ, ВЕЛИКА І МАЛЕНЬКА
05.03.21 - 09.03.21
Ніяких доплат, всі екскурсії в вартості туру
1 день. 19:30 Збір туристів в г. Киев станція метро "Житомирська". Посадка в автобус. 20:00. Від'їзд в Закарпатті.
2 день. Сніданок. Екскурсія до Невицького замку. Руїни напівзруйнованого замку стоять на вершині вулканічного масиву на висоті 260 метрів над рівнем моря. Зведений у ХІІ столітті, як об'єкт угорського захисної споруди на шляху до Київської Русі, замок в XVII столітті виявився в центрі антиурядових і міжусобних воєн, в слідстві чого в 1644 році був частково зруйнований і з тих пір повністю не відновлювався. Екскурсія на сироварню «Перечинська мануфактура». Тут виробляється до 12 сортів сиру, серед яких Рікота, камамбер і інші унікальні сири. Знайомство з технологією виробництва, дегустація сирів і звичайно, можливість придбати вподобаний сир. Запрошуємо побалувати себе традиційної закарпатської SPA процедурою - купання в чані (вхідний квиток включений у вартість туру). Чан знаходиться на березі річки і після процедури в чані можна, скоріше навіть потрібно, зануритися в холодну воду Перепад температур підбадьорює і омолоджує організм, одним словом це треба спробувати самому. Переїзд в Берегово. Поселення в готель.
3 день. Сніданок. Сніданок. Автобусна екскурсія «Природні чудеса Закарпаття». Прогулянка парком і огляд мисливського замку графів Шенборнів. Замок був побудований в кінці XIX століття і мав 365 вікон (днів в році), 52 кімнати (тижнів на рік) і 12 входів (місяців в році). Знаходиться замок в оточенні прекрасного дендрологічного парку, закладеного в середині XIX століття. На його території штучне озеро, форма якого раніше повторювала контури Австро-Угорської імперії. Переїзд в курорт Солочин, відомий своїми лікувальними мінеральними водами. На території курорту налічується до 15 джерел мінеральної води, найвідоміші з яких «Лужанська» і «Поляна Квасова» ми з вами продегустіруем. Запрошуємо на риболовлю, на якій кожен бажаючий може виловити справжню карпатську форель, яку трохи пізніше подадуть до столу. Обід в ресторані (бограч, форель по-закарпатськи). Повернення в готель.
4 день. Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд до Львова Пішохідна екскурсія "Старий Львів" Огляд найцікавіших пам'яток міста - старовинних будівель, соборів, фортифікаційних споруд. Прогулянка унікальною середньовічної частиною міста, занесеною до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок з її 65-метрової Ратушею і 45 пам'ятниками архітектури, Латинська катедра, каплиця Боїмів, вежа Корнякта, Домініканський собор, комплекс Бернардинського монастиря, міський та королівський арсенали, Порохова вежа. .. Захоплюючі розповіді про видатних людей, які жили і гостювали у місті Лева, творили його історію. Відвідування унікальних куточків давнього Львова - Італійського та Вірменського двориків. Львівські легенди, байки та історичні курйози. Вільний час у Львові. Виїзд до Києва.
6 день. 8:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.
Вартість туру:
Готель "Доміно". Категорія туристів
дорослі - 3600грн.діти до 12 років з двома дорослими - 3450грн
"Доміно" 3600 грн. 3450 грн.
У вартість входить: проїзд автобусом Київ - Закарпаття - Київ, проживання в готелі, харчування (2 сніданки + 1 обід), вся екскурсійна програма, медична страховка ..
Додатково оплачується: вхідні квитки.
Орієнтовна вартість вхідних квитків: дегустація сирів - 70 грн ,; парк і замок графів Шенборнів - 20 грн.
????????Звертайтесь до нашого офісу, щоб обрати найкращий варіант вашого відпочинку!
ПОДОРОЖУЙ З ТОП -ТРЕВЕЛ !!!
Офіс: м.Сміла, вул Соборна 100 (міський будинок культури)
тел. 0508561510, 0976504805, 0634151210 - viber…
На изображении может находиться: растение, небо, дерево, дом, трава, на улице и природаНа изображении может находиться: один или несколько человек и на улицеНа изображении может находиться: еда и в помещенииНа изображении может находиться: облако, небо, на улице и природа

Теги: ЛОВИСЬ, ФОРЕЛЬ, ВЕЛИКА І МАЛЕНЬКА 05.03.21 - 09.03.21