ГОТЕЛЬ "АМАЛІЯ", Скадовськ.

Виїзди з Черкас щосуботи о 22:00, зі Сміли о 22.30

ЛипеньСерпень
04.07, 11.07, 18.07, 25.071.08, 08.08, 15.08

Виїзд зі Скадовська щонеділі о 12:00

   

Замовлення турів: м.Сміла, вул.Соборна, 100.
з 09.00 - 18.00.

Опис: Скадовськ - затишний, що потопає в зелені і квітах місто, один з кращих дитячих курортів України з піщаним пляжем і мілководдям. Мілководне морське узбережжя, гарне прогрівання і висока мінералізація води, рідкісне поєднання степового і морського повітря, насиченого озоном, бромом і йодом визначило високу цінність Скадовська насамперед для оздоровлення дітей.
Готель "Амалія" знаходиться в центрі курортного міста Скадовськ, розташований прямо на набережній в 20 метрах від пляжу. У безпосередній близькості від готелю вся інфраструктура курорту.
Інфраструктура та послуги: кафе на першому поверсі готелю, кухня для самостійного приготування їжі, зона барбекю, WI-FI інтернет.
  

  
Розміщення і номера: «стандарт» - номери розташовані на третьому і четвертому поверхах з видом на подвір'я, укомплектовані необхідним комплектом меблів, полуторним і односпальним ліжком, телевізором, холодильником, вентилятором і санвузлом (туалет, умивальник, душ).
«Стандарт плюс» - номери розташовані на другому і третьому поверхах з видом на море, укомплектовані необхідним комплектом меблів, полуторним і односпальним ліжком, телевізором, холодильником, кондиціонером і санвузлом (туалет, умивальник, душ).
«Люкс» - номери розташовані на третьому поверсі з видом на подвір'я, складається з двох кімнат, укомплектовані двоспальним ліжком і двоспальним розкладним диваном, необхідним комплектом меблів, телевізором, холодильником, вентилятором і санвузлом (туалет, умивальник, душ).
«Люкс плюс» - номери розташовані на другому поверсі з видом на подвір'я, складається з двох кімнат, укомплектовані двоспальним ліжком і двоспальним розкладним диваном, необхідним комплектом меблів, телевізором, холодильником, кондиціонером і санвузлом (туалет, умивальник, душ).
Харчування: можливість самостійного приготування або харчування в кафе за додаткову плату.
Пляж: в 20 метрах від готелю, піщаний, з безліччю розваг.
Проїзд: комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, телевізор, DVD)
Особливості розміщення: номери категорії «стандарт»: мінімальне розміщення - 2 людини, максимальний - 3 особи; номера категорії «люкс»: мінімальне розміщення - 3 людини, максимальне - 4.

У вартість входить: проїзд, прохолодні напої в автобусі, проживання 7 ночей, медична страховка
стандарт стандарт плюс дитина до 16 років

стандарт - 3350 грн. стандарт плюс - 3750 грн. дитина до 16 років без місця в автобусі - 200грн.
люкс - 3450 грн. люкс плюс - 3850 грн. четвертий в номері без місця в автобусі - 200 грн.

Теги: ГОТЕЛЬ "АМАЛІЯ", Скадовськ.