Азовське море + ДИВА ХЕРСОНЩИНИ 4 дні / 3 ночі.

Азовське море + ДИВА ХЕРСОНЩИНИ

4 дні / з ночі

День перший.

Виїзд зі Сміли автобусом.

Подорожуючи з нами в теплій душевній атмосфері, насолоджуючись смаком і ароматом фірмової кави з коньячком, Ви зможете переконатися, що життя прекрасне і дивовижне!

У подорожі на Вас чекають додаткові віртуальні екскурсії родзинками Херсонщини - „Українською Сахарою”, „Українським Мертвим морем”, Рожевими озерами, гейзерами та багатьма іншими туристичними об’єктами Батьківщини-України - наші авторські DVD - презентації, що демонструються на моніторах в комфортабельних екскурсійних автобусах євро-класу.

День другий.

9.00 – 13.00 – Асканія Нова. Оглядова екскурсія «Перлина в степу» (зоопарк, дендропарк) у супроводі екскурсовода – 2,5 години, група від 13 до 25 чол.; Біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Ф. Е. Фальц-Фейна — це природоохоронна науково-дослідна установа, яка забезпечує збереження найбільшої в Європі ділянки типчаково-ковилового степу. Заповідна територія сертифікована як еталон типчаково-ковилових степів планети, які підлягають збереженню і вивченню за програмою ЮНЕСКО.

15.00 – Розселення в котеджах зі всіма зручностями на першій лінії.

База Ювілейна знаходиться на Арабатській Стрілці в селі Стрілкове, на березі Азовського моря. Територія бази відпочинку «Ювілейна» велика і становить 3 гектари. У зеленій зоні алей розташовані: 3-х і 2-х поверхові корпуси, дерев'яні будиночки, ближче до берега моря стоять окремі котеджі з усіма зручностями.

15.30 - Обід. Море-море-море.

20.00 – Вечеря. Море-море-море.

День третій. Відпочинок на морі.

9.00 – сніданок.

13.00 – обід.

20.00 – вечеря.

Для бажаючих – факультативні екскурсії:

  • Рожеве озеро.
  • Українське мертве море – солоне озеро.
  • Гейзер – гліцеринове озеро з голубою глиною, парк гуляй-поле.
  • Сафарі на острові Бірючий – катером.
  • Дельфінарій.
  • Аквапарк.

День четвертий.

8.00 – сніданок. Море-море-море.

12.00 – виселення, здаємо свої котеджі.

12.30 – обід.

13.00 – виїзд в Київ.

13.00 - 23.00 – Їдемо в Київ, милуємося та пізнаємо Україну в теплій душевній атмосфері. Дорогою – демонстрація художніх та науково-популярних фільмів, наше традиційне „Караоке в автобусі”.

Вартість туру - від 1300грн. дорослі, 1100грн діти до 12 років (проїзд автобусом, проживання в котеджах, страховка, послуги екскурсовода). Додатково оплачується харчування, вхідні квитки, факультативні екскурсії.


Асканія-Нова - унікальний заповідник незайманого степу - Туризм - TCH.uaАзовское море – Херсонщина туристическаяКартинки Азовского моря (40 фото) • Прикольные картинки и позитивАсканія-Нова: перший степовий заповідник • UkraїnerАсканія-Нова

Теги: Азовське море + ДИВА ХЕРСОНЩИНИ. 4 дні/3 ночі.