Ексклюзивний тур до свята 8 березня «ШАФРАНОВИЙ РАЙ» 05.03.21 - 09.03.21

ШАФРАНОВИЙ РАЙ
05.03.21 - 09.03.21
Ніяких доплат, всі екскурсії в вартості туру
1 день. 19:30 Збір туристів в г. Киев станція метро "Житомирська". Посадка в автобус. 20:00 Відхід в Закарпатті
2 день. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається з свердловини глибиною 1190 метрів, температура води + 40-45 С, басейни обладнані зонами гідромасажу і навісними фонтанами. Пішохідна екскурсія по Берегово: реформаторська церква (XVI ст.); костел Воздвиження Чесного Хреста (XV ст.); Графський двір - палац Бетлена {XVII ст.); Палац Правосуддя; казино, побудоване на початку ХХ століття в стилі модерн. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в м Хуст. Розміщення в готелі.
3 день. Сніданок. Пішохідна екскурсія по Хусту: замкова гора, чеський квартал, храми різних конфесій і релігій. Переїзд в Виноградов. Екскурсія на ферму, що займається розведенням карпатського буйвола. В умілих руках господарів ферми буйволове молоко перетворюється на смачні сири, сметану, масло і кефір. Дегустація продукції ферми. Пішохідна екскурсія в заповідний масив «Чорна гора», південні схили якого на початку березня покривають квітучі крокуси. Крокус також називають шафраном, що в перекладі з арабської означає «жовтий». Саме такого кольору рильце квітки, з якого виготовляють відому пряність. Повернення в Хуст.
4 день. Сніданок. Звільнення номерів. Відвідування екзотичного ранчо в самому центрі Закарпаття: шотландські корови, альпійські кози, камерунські барани, поні, вівці з чотирма рогами, страуси. Після знайомства з тваринами запрошуємо на дегустацію африканських равликів. Переїзд в Мукачево. По дорозі зупинка в дендрологічному парку, територія якого на початку березня покривається квітучими крокусами. Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартина»: костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (XVII століття), міська ратуша (1904 г.), пам'ятник святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин - А. Духновичу. Вільний час в Мукачево. І на завершення вечора 8 березня історія любові, яка змінила Європу - факельна екскурсія в замок Сент Міклош. Виїзд до Києва.
6 день. 8:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.
Вартість туру:
Готель категорія туристів
дорослі - 3450,діти до 12 років з двома дорослими- 3300
У вартість входить: проїзд автобусом Київ - Закарпаття - Київ, проживання в готелі, харчування (3 сніданки), вся екскурсійна програма, медична страховка ..
Додатково оплачується: вхідні квитки.
Орієнтовна вартість вхідних квитків: термальні води "Косино": дорослі - 3 години / 450 грн., Діти ростом до 150 см - безкоштовно; дегустація вин - 80 грн .; дегустація буйволяча ферма - 70 грн ,; дегустація африканських равликів - 130 грн .; нічна екскурсія в замку Сент Міклош - 40 грн.
????????Звертайтесь до нашого офісу, щоб обрати найкращий варіант вашого відпочинку!
ПОДОРОЖУЙ З ТОП -ТРЕВЕЛ !!!
Офіс: м.Сміла, вул Соборна 100 (міський будинок культури)
тел. 0508561510, 0976504805, 0634151210 - viber…
На изображении может находиться: цветок, небо, растение, дерево, на улице и природа

Теги: Ексклюзивний тур до свята 8 березня «ШАФРАНОВИЙ РАЙ»