Екскурсії по області
ПОДОРОЖ В КРАЇНУ «МАМОНТЛАНДІЮ»
На території села у 1965 році була відкрита стоянка мисливців на мамонтів. Унікальність Межиріцької стоянки, вік якої 15-20 тисяч років, полягає в тому, що на її території знайдено чотири споруди з кісток мамонтів: різні за формою, розмірами, архітектурою зовнішнього облицювання, що містить невідомі досі серед пам’яток кам’яної доби ритміки та симетрії. Межиріцькі споруди — єдині у світі, вони не мають аналогів на жодному континенті. Залишки однієї з них до цього часу зберігаються на території села.
«НАД БЕРЕГАМИ ТЯСМИНУ» М. КАМ’ЯНКА
В 1820—1822 рр. це містечко відвідував О.С.Пушкін. Розкішна природа, гостинність родини Раєвських-Давидових сприяли творчому натхненню поета, саме тут він написав декілька ліричних поезій, що ввійшли до скарбниці світової літератури.
З 1865 по 1893 рік до міста щороку приїздив видатний російський композитор П. І. Чайковський. Кам’янка впродовж 28 років стає для нього рідною домівкою, місцем, де народжувались його безсмертні твори: опери “Євгеній Онєгін”, “Мазепа”, балет “Лебедине озеро”, симфонії, увертюри, фортепіанні концерти і п’єси. Сьогодні в будинку, де жив композитор, розташований Кам’янський історичний музей з меморіальною кімнатою П. І. Чайковського.
[...]ШЕВЧЕНКОВО – МОРИНЦІ – БУДИЩЕ
Запрошуємо усіх до живописних селищ Шевченкового дитинства Моринці — Шевченкове — Будище. Уже пройшло більше 200 років з дня народження Тараса Шевченка, а він до сих пір таки актуальний, як ніколи. Пророцтва Шевченка збуваються.
[...]
ЕКСКУРСІЯ В ДЕНДРОПАРК «СОФІЇВКА»(М. УМАНЬ)
Один з найбагатших людей XVIII століття граф Фелікс Потоцький вирішив піднести своїй красуні дружині Софії, грекині за походженням, більш ніж романтичний дар любові — прекрасний парк в місті Умань. Чи не чаю душі в молодій дружині, Потоцький задумує закласти парк казкової краси, та такий, щоб була в ньому і часточка Еллади, батьківщини Софії, і Єлисейські поля, і чудові рослини, скульптури — словом, все, що розвіяло б в душі коханої тугу за батьківщиною. У «Софіевcком» парку все, — мальовничі скелі, галасливі водоспади, фонтани, прохолодні гроти, чудові статуї, — зроблено заради любові до жінки неземної краси.
[...]
«СКАРБИ ЛОПУХІНИХ» (М. КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ)
Ця екскурсія дає можливість познайомитися з районним центром Черкаської області України – містом Корсунь-Шевченківським, який розташований на місці давньої слов’янської фортеці ХІ століття. Саме тут війська Богдана Хмельницького розбили сильну Польську армію, здобувши одну із знакових перемог Визвольної війни українського народу.
[...]ПОЇЗДКА В «ЗЕРНОЛЕНД»
Повна програма розрахована на п’ять годин.
Вартість туру: від 300 грн/особа
У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми, вхідний квиток до «Зерноленду», обід, майстер-класи.
[...]ВЕЛИЧНИЙ КАНІВ
Під час туру ми відвідаємо:
Канiвську ГЕС, Тарасову (Чернечу) гору — національна святиня українського народу, місце поховання видатного поета Тараса Шевченка,
Базіліанське училище (пам’ятка архітектури ХVIII ст.), Успенський собор, побудований за часів Русі у 1144 році князем Всеволодом.
ЕКСКУРСІЯ «ЧИГИРИН — СУБОТІВ — ХОЛОДНИЙ ЯР»
КОЗАЦЬКИЙ КРАЙ. ЧИГИРИН, СУБОТІВ, ХОЛОДНИЙ ЯР
В ТУРІ ВИ ВІДВІДАЄТЕ:
Музей Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Також відвідаємо храм Петра і Павла, вівтар якого вражає дерев’яним різьбленням. Подивимося на відновлену резиденцію Богдана Хмельницького. З Богданової гори разом з гетьманом будемо милуватися красою величної України, її мальовничою природою. Торкнемося історії в бастіоні Дорошенка і відчуємо себе захисниками козацької фортеці.
[...]Поїздка до села Медвин та до «місця сили» гори Тотохи.
Старовинне село Медвин розкинулось на мальовничих пагорбах недалеко від Богуслава. Навколо села знайдено багато городищ та курганів часів трипільскої культури, тут жили люди вже у 4-3 тисячолітті до н. е. З його гарною назвою пов’язана легенда про погреба-медівні князя Володимира Великого.