Екскурсія «Сенсації та загадки Трипілля»

СЕНСАЦІЇ ТА ЗАГАДКИ ТРИПІЛЛЯ

Сьогодні Трипілля – дуже мальовниче село. Побувавши тут варто відвідати:
Київський обласний археологічний музей у Трипіллі

У стінах конструктивістського будинку зберігаються понад 30 тис. експонатів, які розташовані в трьох залах. Звичайно, найбільшою популярністю користуються знахідки часів трипільської культури. Тут є різні прикраси, посуд, макети жител, одягу. Відвідувачів музею дуже приваблює біноклеподібний ритуальний посуд трипільців. Однак, археологи поки що точно не знають, як саме використовувався цей предмет. На денцях такого посуду якось були знайдені зернятка. Деякі археологи схильні думати, що жриці за допомогою ритуального посуду просили хороший урожай. Вартість вхідних квитків : дорослий — 25 грн/особа, школярі — 15 грн/особа. Послуги еккурсовода — група до 20 осіб 70 грн. група до 10 осіб 60 грн. Фотозйомка — 40 грн. Відеозйомка — 45 грн.


Оглядовий майданчик і пам’ятники поряд з археологічним музеєм

Ознайомившись з експозицією музею, прогуляйтеся в бік оглядового майданчика, звідки можна помилуватися видами Трипілля. На великому зеленому лузі місцеві жителі, а також приїжджі туристи люблять відпочивати і влаштовувати привали.
«Місце сили» — Дівич-гора у Трипіллі

З Дівич-гори (височіє над річкою на висоті 55 метрів) відкривається приголомшливий вид на все селище і Дніпро. Гора знаходиться у межиріччі: її омивають води трьох річок — Стугни, Червоної і Дніпра. На вершині Дівич-гори археологами було виявлено городище та могильник Зарубинецької культури (II ст. до н. е. — II ст. н. е.), а також давньослов’янське святилище (VI ст.).

 

Цей маршрут відмінно підійде для одноденного відпочинку. Та й переживати не варто! Трипілля – це не тільки «шкільна екскурсія по стопах стародавньої культури».

 

Вартість туру від 300 грн/особа

 

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми, оформлення документів.

Додатково оплачуються: вхідні квитки, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах , додаткові витрати.

Поїздки проводяться для організованих груп від 7 осіб.

Теги: Екскурсія «Сенсації та загадки Трипілля»