Шкільні екскурсіїЕкскурсія «Сенсації та загадки Трипілля»

Екскурсія «Сенсації та загадки Трипілля»

Сьогодні Трипілля – дуже мальовниче село. Побувавши тут варто відвідати:
Київський обласний археологічний музей у Трипіллі

У стінах конструктивістського будинку зберігаються понад 30 тис. експонатів, які розташовані в трьох залах. Звичайно, найбільшою популярністю користуються знахідки часів трипільської культури. Тут є різні прикраси, посуд, макети жител, одягу. Відвідувачів музею дуже приваблює біноклеподібний ритуальний посуд трипільців. Однак, археологи поки що точно не знають, як саме використовувався цей предмет. На денцях такого посуду якось були знайдені зернятка. Деякі археологи схильні думати, що жриці за допомогою ритуального посуду просили хороший урожай.

[...]
Ціна: від 300 грн.
Екскурсія «Запоріжжя та острів Хортиця»

Екскурсія «Запоріжжя та острів Хортиця»

Що ми побачимо:
Проспект довжиною 12 км, стару частину міста – старий Олександріївськ, місце колишньої менонітської колонії Шенвіза і Шенвізський міст, нове місто – «соцмістечко» (еталон довоєнного містобудування), фонтани на центральних площах міста, греблю Дніпрогес – з оглядового майданчика, штучне водосховище перед греблею – місце колишньої німецької колонії Айланге.
Після — переїдемо через греблю і заїдемо на острів Хортицю через один з мостів (у вихідні на мосту працює розвага екстремальні стрибки роуп-джампінг)...

[...]
Ціна: від 300грн.
Екскурсія на завод Кока-Кола (смт.Велика Димерка)

Екскурсія на завод Кока-Кола (смт.Велика Димерка)

Ви побачите виробництво найпопулярнішого  у світі напою – газованих напоїв Кока-Кола, і побачите їх завод  з середини.
Сьогодні навіть найменші діти знають цей смак.

[...]
Ціна: від 300 грн.
ЗАПОВІДНИК «ПЕРЕЯСЛАВ»

ЗАПОВІДНИК «ПЕРЕЯСЛАВ»

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» є одним з найбільших заповідників України. У його склад входить 371 пам’ятка історії й архітектури українського народу, 26 тематичних музеїв, у фондах яких зберігаються 166 000 експонатів.

[...]
Ціна: від 300 грн.
АВТОБУСНИЙ ТУР «ПОЛТАВСЬКА ГАЛУШКА»

АВТОБУСНИЙ ТУР «ПОЛТАВСЬКА ГАЛУШКА»

Полтава оповита таємницями і загадками, які зберігаються на вулицях, скверах, будинках, історичних місцях … І єдиний спосіб їх відкрити — це приєднається до нашої постійно діючої експедиції в особі наших екскурсоводів, які, напевно, знають кожен куточок, кожен квадратний метр цього чудесного міста!

 

[...]
Ціна: від 500 грн.
ПОДОРОЖ В КРАЇНУ «МАМОНТЛАНДІЮ»

ПОДОРОЖ В КРАЇНУ «МАМОНТЛАНДІЮ»

На території села у 1965 році була відкрита  стоянка мисливців  на мамонтів. Унікальність Межиріцької стоянки, вік якої 15-20 тисяч років, полягає  в тому, що на її території знайдено  чотири споруди з кісток мамонтів:  різні за формою, розмірами, архітектурою зовнішнього облицювання, що містить невідомі досі серед пам’яток кам’яної доби ритміки та симетрії. Межиріцькі споруди — єдині у світі, вони не мають аналогів на жодному континенті. Залишки однієї з них до цього часу зберігаються на території села.

[...]
Ціна: від 150 грн.
«НАД БЕРЕГАМИ ТЯСМИНУ» М. КАМ’ЯНКА

«НАД БЕРЕГАМИ ТЯСМИНУ» М. КАМ’ЯНКА

В 1820—1822 рр. це містечко відвідував О.С.Пушкін. Розкішна природа, гостинність родини Раєвських-Давидових сприяли творчому натхненню поета, саме тут він написав декілька ліричних поезій, що ввійшли до скарбниці світової літератури.

З 1865 по 1893 рік до міста щороку приїздив видатний російський композитор П. І. Чайковський. Кам’янка впродовж 28 років стає для нього рідною домівкою, місцем, де народжувались його безсмертні твори: опери “Євгеній Онєгін”, “Мазепа”, балет “Лебедине озеро”, симфонії, увертюри, фортепіанні концерти і п’єси. Сьогодні в будинку, де жив композитор, розташований Кам’янський історичний музей з меморіальною кімнатою П. І. Чайковського.

[...]
Ціна: від 120 грн.
КУКУРУДЗЯНИЙ ЛАБІРИНТ

КУКУРУДЗЯНИЙ ЛАБІРИНТ

 • Відвідання Агрофірми:
  • огляд території ферми;
  • знайомство із телятками та корівками;
  • огляд автоматизованого процесу доїння корів;
  • дегустація молока, глазурованих сирочків.
 • Досхочу катання на квадроциклі (баггі) та barrel-train.
 • Фотографування біля плакатів та у костюмчиках з літер.
 • Відпочинок на соломяній піраміді.
 • Самостійне відвідування кукурудзяного лабіринту (за бажанням квест – 50грн.)
 • Відвідування Краєзнавчого музею.
 • Відвідування фірмового магазину ковбас.
[...]
Ціна: від 70 грн.
ШЕВЧЕНКОВО – МОРИНЦІ – БУДИЩЕ

ШЕВЧЕНКОВО – МОРИНЦІ – БУДИЩЕ

Запрошуємо усіх до живописних селищ Шевченкового дитинства Моринці — Шевченкове — Будище. Уже пройшло більше 200 років з дня народження Тараса Шевченка, а він до сих пір таки актуальний, як ніколи. Пророцтва Шевченка збуваються.

 

[...]
ЕКСКУРСІЯ В ДЕНДРОПАРК «СОФІЇВКА»(М. УМАНЬ)

ЕКСКУРСІЯ В ДЕНДРОПАРК «СОФІЇВКА»(М. УМАНЬ)

Один з найбагатших людей XVIII століття граф Фелікс Потоцький вирішив піднести своїй красуні дружині Софії, грекині за походженням, більш ніж романтичний дар любові — прекрасний парк в місті Умань. Чи не чаю душі в молодій дружині, Потоцький задумує закласти парк казкової краси, та такий, щоб була в ньому і часточка Еллади, батьківщини Софії, і Єлисейські поля, і чудові рослини, скульптури — словом, все, що розвіяло б в душі коханої тугу за батьківщиною. У «Софіевcком» парку все, — мальовничі скелі, галасливі водоспади, фонтани, прохолодні гроти, чудові статуї, — зроблено заради любові до жінки неземної краси.

 

[...]
«СКАРБИ ЛОПУХІНИХ» (М. КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ)

«СКАРБИ ЛОПУХІНИХ» (М. КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ)

Ця екскурсія дає можливість познайомитися з районним центром Черкаської області України – містом Корсунь-Шевченківським, який розташований на місці давньої слов’янської фортеці ХІ століття. Саме тут війська Богдана Хмельницького розбили сильну Польську армію, здобувши одну із знакових перемог Визвольної війни українського народу.

[...]
ПОЇЗДКА В «ЗЕРНОЛЕНД»

ПОЇЗДКА В «ЗЕРНОЛЕНД»

Повна програма розрахована на п’ять годин.

 Вартість туру: від 300 грн/особа

 У вартість входитьпроїзд автобусом, страховка, супровід від туристичної фірми, вхідний квиток до «Зерноленду», обід, майстер-класи.

[...]
ВЕЛИЧНИЙ КАНІВ

ВЕЛИЧНИЙ КАНІВ

Під час туру ми відвідаємо:

Канiвську ГЕС, Тарасову (Чернечу) гору — національна святиня українського народу, місце поховання видатного поета Тараса Шевченка, 

Базіліанське училище (пам’ятка архітектури ХVIII ст.), Успенський собор, побудований за часів Русі у 1144 році князем Всеволодом.
[...]
ЕКСКУРСІЯ «ЧИГИРИН — СУБОТІВ — ХОЛОДНИЙ ЯР»

ЕКСКУРСІЯ «ЧИГИРИН — СУБОТІВ — ХОЛОДНИЙ ЯР»

КОЗАЦЬКИЙ КРАЙ. ЧИГИРИН, СУБОТІВ, ХОЛОДНИЙ ЯР

В ТУРІ ВИ ВІДВІДАЄТЕ:

Музей Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Також відвідаємо храм Петра і Павла, вівтар якого вражає дерев’яним різьбленням. Подивимося на відновлену резиденцію Богдана Хмельницького. З Богданової гори разом з гетьманом будемо милуватися красою величної України, її мальовничою природою. Торкнемося історії в бастіоні Дорошенка і відчуємо себе захисниками козацької фортеці.

[...]
Показать 1 to 15 of 18 (2 Страниц)